autor:

Lara Stone, Calvin Klein Superstar!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Lara Stone, Calvin Klein Superstar!
Lara Stone je v módní branži známá svou mezerou mezi zuby,které jsou lemovány plnými rty, a kočičím pohledem bez obočí. Pokud k tomu připočítáte tělo plné sexy křivek, musí být jasné, proč je Lara momentální hvězdou mezi modelkami. Nyní se jí podařil skutečně ojedinělý kousek, a to jsou tři exkluzivní kampaně pro podzim/zima 2010/11 pro módní značku Calvin Klein.

Lara Stone, Calvin Klein 001

Stala se tváří všech tří linií - Calvin Klein Collection a Calvin Klein Jeans fotografovanými Mertem a Marcusem, a ck Calvin Klein nasnímanou Fabienem Baronem. Jediná modelka jako celková tvář značky je opravdu velký úspěch, obzvlášť v dobách, kdy celebrity více než modelky získávají lukrativní kampaně. Designér Francisco Costa dodává : "Stvořil jsem pdzimní kolekce se sebejistou ženou na mysli. Pro mě byla Lara jasnou volbou, protože ona je žena, ze které sálá sebejistota a smyslnost." Lara bude také předvádět pouze pro CK na podzimních týdnech módy. Tato exkluzivita může slečně Stoneové zajistit stejný kariérní pilíř, jako Calvin Klein znamenal například pro Kate Moss či Christy Turlington.

Lara Stone, Calvin Klein 001

Lara Stone, Calvin Klein 001

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál