autor:

Zásadní tahy - Módní návrhaři se přesouvají!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Zásadní tahy - Módní návrhaři se přesouvají!
Vypadá to, že minulý týden se nesl ve znamení velkých a zajímavých změn v módní branži! Několik skvělých návrhářů se přesunulo do zavedených módních domů jako noví kreativní ředitelé.

sarah-burton 001

- Od smrti velkého Alexandera Lee McQueena nebylo až dosud jasné, kdo ho zastoupí tak, aby nevymizela ta správná McQueen esence z dalších kolekcí. Teď už víme, že to bude Sarah Burton, Alexanderova pravá ruka, která pro značku pracuje již od roku 1996 a od roku 2000 dokonce jako šéfka dámských kolekcí. Jonathan Akeroyd, president značky, říká:" Jsme velmi potěšeni, že Sarah bude novou kreativní ředitelkou. Pracovala po boku Alexandera McQueena více než 14 let, a má tak hluboké porozumění pro jeho vizi, což umožní společnosti zůstat věrnou svým klíčovým hodnotám."

Jean Paul Gaultier 001

- Dalším významným přesunem je odchod Jeana Paula Gaultiera z Hermés. Podle oficiálního vyjádření jsou všichni velmi zavázáni Jeanu Paulovi za sedm plodných let skvělé spolupráce, a přejí mu vše nejlepší v jeho nadcházejících projektech, na které bude mít díky odchodu z Hermés čas. Kolekce pro jaro léto 2011 bude tedy poslední, kterou Gaultier pro Hermés navrhne. Uvidíme ji na pařížském fashion weeku již za několik málo měsíců.

lacoste 001

- Funkci převezme po Gaultierovi Christophe Lemaire, který kvůli tomu opouští post kreativního ředitele Lacoste. Jsme velmi zvědaví na jeho první kolekci podzim zima 2011/12, přeci jenom je to zcela jiný šálek kávy než Lacoste!

Olivier Theyskens 001

- Další hvězdou na módním nebi je Olivier Theyskens, kterého všichni doslova milovali jako kreativního ředitele Nina Ricci. Od jeho odchodu již uběhla řada měsíců, po které si všichni lámali hlavy, jakým směrem se Olivier vydá. Konec čekání je zde, a my vám můžeme potvrdit, že Olivier se stává novou hlavou módní značky Theory. Vzhledem k dosavadnímu stylu značky myslíme, že toto by mu mělo dobře sedět.

Giles Deacon 001

- Britská módní star Giles Deacon přebírá vedení ve značce Emanuel Ungaro. Ta se stala velmi nešťastnou pro módní návrhářku Estrellu Archs, jenž byla donucena spolupracovat na kolekci jaro léto 2009 s herečkou Lindsay Lohan. To se ukázalo být katastrofální, a obě dámy byly vyhozeny. Giles je velmi uznávaným návrhářem s barvitým stylem, věříme, že Ungaro bude pod jeho taktovkou jen prosperovat.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál