autor:

Karl Lagerfed - plavky Eres lookbook

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Karl Lagerfed - plavky Eres lookbook
Unikátní spojení dvou uznávaných módních značek za účelem vzájemné propagace je něco zcela nového a navíc i příjemně osvěžujícího. Renomovaný designér a zároveň i fotograf Karl Lagerfeld využil svoji vizi ke spojení kolekce Chanel ready-to-wear a luxusních plavek Eres pro interaktivní lookbook značky Eres léto 2010. Lookboook funguje tím způsobem, že za pomocí klikání myší svlékáte modelku Emily Didonato ze šatů Chanel, aby jste pod nimi objevili nejnověší modely spodního prádla a plavek Eres.

eres 001

- nalevo šaty Chanel, napravo po odkrytí plavky a spodní prádlo Eres Eres je francouzská značka založená Iréne Leroux roku 1968. Zakládá si na jednoduchých tvarech a čistotě svých modelů, dává si za úkol tvarovat ženské tělo a zkrášlovat ho pomocí chtrých střihů, bez vycpávek či kostic. Samotná kolekce plavek Eres na léto 2010 má za tvář jednu z nejvyhledávanějších modelek současnosti Laru Stone.

Plavky Eres léto 2010 - Lara Stone

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál