autor:

United Colors of Benetton podzim / zima 2010-2011

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
United Colors of Benetton podzim / zima 2010-2011
Slovo svoboda už zaznělo v nejdenom celovečerním snímku, ale co takhle když si tohle téma vybede renomovaná značka při charakterizování vlastní kolekce. United Colors of Benetton se stotožnil s tímto slovem a vytvořil kolekci pro následující podzim / zimu. Dámská kolekce je rozdělena do 4 řad.

United Colors of Benetton 001

SPARKLING DENIM

Kolekce sází na ležérní džínovinu v mnoha variantách a v kombinaci s netradičními detaily, jako jsou třeba flitry. Nechybí zde ani kalhoty z umělé kůže pro drsnější, silný vzhled. Paleta barev se pohybuje od temných odstínů černé a tmavě modré až po bílou. Střihy jsou na tělo a zvýrazňují dlouhé nohy.

United Colors of Benetton 001

WOOD WOOL

Tato řada s přírodními vzory připomíná pohyb dřeva , vrstevníce ve skalách a mořské vlny. Look je celkově měkčí a více romantický. Modely jsou vrstvené či nařasené, tak aby se dosáhlo požadovaného efektu materiálu. Převažují zde odsíny hnědé, zelené a modré.

United Colors of Benetton 001

PRIMITIVE

Hlavní barovu je zde bílá a odstíny béžové, které dávají pocit čistoty, jemnostii a tepla. Célá řada je je lehce přilnavá, tak aby podtrhla ženskou siluletu. Dominujícími kousky kolekce jsou přepásané kabáty a velké svery, které jsou doplněny šaty z kombinace vlny a jemné bavlny.

United Colors of Benetton 001

IN THE MOOD

Směs tvarů a oběmů, které lze upravit podle nálady, jsou hlavním tematem této kolekce inspirované postavičkami z kresleného světa. Zářivé barvy jako Tweety žlutá pro kabátky, tyrkysová podle Malémořské víly pro tlusté svetry, Teletubbies duhová pro bundičky a šaty, to je jen lehký výčet lákavých odstínů, které můžete kombinovat s šedou barvou harémových kalhot a vršků taktéž z této řady.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál