autor:

Karl Lagerfeld - Remember now - Chanel Cruise 2011

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Karl Lagerfeld - Remember now - Chanel Cruise 2011
Každoroční velkolepá událost, přehlídka cruise kolekce od Chanel a s ní spojený krátký film natočený Karlem Lagerfeldem, se tentokrát nesou ve znamení dekadence v Saint Tropez sedmdesátých let. Filmobsazen krásnými mladými lidmi, pardálem v nejlepších letech,sexy prostředím a Chanel oblečením je přesně Lagerfeldův styl.

Karl Lagerfeld - Remember now

chanel cruise

chanel cruise

Atmosféru mladistvého řádění vtiskl i následující módní přehlídce, která se konala na promenádě před café Senequier. Modelky přijely na motorovém člunu z nedaleké jachty, předvedly pastelvé potisky, úplety a další modely evokující 70.léta. Následoval odjezd na motorkách a velký aplaus pro Mistra. Jako předzvěst léta to nebylo špatné.

chanel-cruise-2011 001

Sám Lagerfeld k filmu říká: "Když pracuji na filmu, vidím ho předtím než ho vůbec udělám. Nepíšu scénáře, protože je mám napsané v hlavě. Mám rád krátké věty." to potvrzuje i modelka Heidi Mount, která si ve filmu zahrála:" Scénář existuje, ale je to v podstatě Karl který vám říká co máte dělat. Celé je to v jeho hlavě."

Saint Tropez Chanel Cruise 2011 show

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál