autor:

Temperley London se drží klasických módních trendů!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Temperley London se drží klasických módních trendů!
Alice Temperley představila svoji letošní kolekci na jaro a léto na módním týdnu v New Yorku. Je to hra jednoduchých střihů, efektních vzorů a materiálů založená především na detailech, jako jsou různé prostřihy, cvočky a jiné aplikace. Alice se drží klasických trendů, tedy krátkých šatů, kombinéz, sak s velkými rameny společně s podtržením úzkého pasu pomocí extravagantních pásků, čímž potvrzuje stálou přítomnost oblíbené siluety přesípacích hodin.

Temperley London 001

Celé kolekci dominuje černá a bílá barva v kombinaci s červenou, modrou či šedou.

Temperley London 001

Velkoplošný černo-bílý vzor použitý na oděvu i kabelce je velmi působivý. Šatům nechybí použití průhledného proužkatého materiálu, který je v této sezóně velkým trendem. Skoro žádnému modelu Alice Temperley nechybí doplněk v podobě klobouku a zajímavého motýlka. Za povšimnutí stojí i pásek s plastickými koňmi.

Temperley London 001

Šatů pošitých knoflíky a cvočky je v kolekci více. I přes punkové aplikace však díky jenoduché linii a kvalitním materiálům působí oděvy elegantně. Zajímávé je použití stejných efektů i na kabelce, či klobouku, díky čemuž celý model vypadá jednotně.

Temperley London 001

Alice Temperley nepoužila průhledný materiál jen v detailech a na malých prochách, ale vytvořila s ním celé šaty. Černá transparetní látka s drobnými puntíky je doplněna o vypalovaný skoro až ornamentální vzor vzdáleně připomínající lidskou tvář. Klasicky je oděv doplněn o motýlka a zvláštní klobouk z kousků průhledné látky, opět tak odpovídající typu šatů.

Temperley London 001

Na první pohled jednoduché šaty zajímavé hlavně děrovanými rukávy, jsou opět doplněné o pásek s cvočky a klobouk. Vše i přes použité aplikace působí velmi jemně, stejně tak jako boty s kovovou špičkou a zavazováním.

ema 001

Temperley London jaro/léto 2010

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál