autor:

Prohlédněte si Interview magazín na Apple iPad!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Prohlédněte si Interview magazín na Apple iPad!
Podle generálního ředitele Interview magazínu Francise Malona je rok 2010 "rokem nových médií pro tento stylový magazín". Tato iniciativa se poprvé projevuje uvedením aplikace pro nový Apple iPad, je to první krok svého druhu od módního magazínu!

interview

Elektronická verze Interview magazín je bohatší než tištěná verze, například módní editorial Terryho Richardsona Jersey Shore s modelkou Bar Refaeli. Oběvuje se zde i videozáznam pořízený Terryho asisetentem během focení. Na iPadu fotografie vypadají mnohem živěji a mají jasnější barvy než v tištěné verzi. Dubnové vydání pro iPad také púřevyšuje tištěnou verzi v počtu stran. Elektronická podoba magazínu má 334 stran zatímco originální Interviewmagazin má stran 140. iPad verze obsahuje o 43 stran více reklam a mnohé z ních obsahují přímý odkaz na web daného inzerenta, například Dolce & Gabbana. Malone naznačuje, že módní značky pořebují začít více přemýšlet jako mediální společnosti ve způsobu sestavování svých kampaní a prezentací. Elektronické vydání stojí pouze 99 centů a jeho stažení trvá méně než minutu. Malone říká, že současná aplikace je pouze na 60% toho co plánují. Jsme zvědavi, jestli se některý z tuzemských módních magazínu nechá inspirovat?

Carey Mulligan pro Interview Magazine

interview 001

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál