autor:

Kouzelný Louis Vuitton

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kouzelný Louis Vuitton
Ať je či není recese, tržby Louis Vuitton jdou nahorů. Jak to vysvětluje guru značky Marc Jacobs? „Trvalo mi roky, než jsem přišel na to, co dělá Vuittona tak speciálního. Ale když vyjedete ven z Paříže do dílen Louis Vuitton, a vidíte, jak je vše zpracováváno, je to opravdu úctyhodné. Spolu s tím, je to lehce identifikovatelné, a já myslím, že je to lidský instinkt, být částí exkluzivního klubu, který je tak snadno rozpoznatelný.“ Ale! Tato magie působí na určitý druh osoby - šíleného vyznavače kultu Louis Vuitton.

marc jacobs 001

„Když se podíváte na to, co z Vuittona se prodává, recese nezměnila nic. Já osobně jsem výdaje omezil, protože s Lorenzem (Marcův partner) kupujeme dům ve West Village. A očividně je venku spousta lidí, kteří strádají, ale naše tržby jdou nahorů a já jsem si nevšiml, že vkus lidí by se nějak změnil. Mohou kupovat mńě, ale když, tak chtějí, aby to bylo něco ještě exkluzivnějšího. Je to kult skoro bláznivých lidí kupujících Vuittona, kteří cokoliv koupí,chtějí jen aby to bylo exkluzivní.“ Exkluzivita je klíč, a proto jestli máte zájem ukázat, že jste členy tohoto klubu, máte možnost. 17.listopadu pořádá aukční síň Sotheby´s dražbu ve jménu oslav 150-ti let Červeného kříže, a Marc Jacobs pro tuto příležitost navrhl LV přepravku na psa! Investice do ekonomiky je zapotřebí!-)

louis vuitton 001

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál