autor:

10 světových módních blogů, které stojí za to pravidelně sledovat

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
7
10 světových módních blogů, které stojí za to pravidelně sledovat

Módních blogů existují tisíce, jen velmi málo z nich se ale dostane do blogerského nebe, což ve volném překladu znamená, že jeho autorky se blogováním živí a nemusejí mít ještě další práci.

Zda je to zasloužené či ne necháme na vašem posouzení, každopádně na tyto následující se díváme rádi a myslíme si, že dělají přesně to, co by dobrý módní blog dělat měl = inspirují ♥

 

1. Jessica Stein a blog Tuula Vintage

Pětadvacetiletá Jessica Stein z blogu Tuula Vintage se po střední škole vydala z rodného Sydney s batohem na několik měsíců poznávat Evropu (a zejména bleší trhy, jak sama přiznává) a její přátelé byli natolik zvědaví, jak to na jiném a tolik vzdáleném kontinentu vypadá a co tam Jessica prožívá, že ji přiměli založit si blog, ze kterého se stal osobní cestovatelsko-módní deník.

Název blogu vznikl z finského slova pro vítr,  a Jessica jako jedna z mála navštívila při svých cestách i Prahu (která ji prý uchvátila :).

 

Čtyřiadvacetiletá Jessica Stein z blogu Tuula Vintage se po střední škole vydala z rodného Sydney s batohem na několik měsíců poznávat Evropu (a zejména bleší trhy, jak sama přiznává) a její přátelé byli natolik zvědaví, jak to na jiném a tolik vzdáleném kontinentu vypadá a co tam Jessica prožívá, že ji přiměli založit si blog, ze kterého se stal osobní cestovatelsko-módní deník. Název blogu vznikl z finského slova pro vítr,  a Jessica jako jedna z mála navštívila při svých cestách i Prahu (která ji prý uchvátila :). - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/top-6-australske-modni-blogy/#sthash.WNk4juVH.dpuf

Její Instagram sledujte ZDE

 

2. Angelica Blick ze stejnojmenného blogu

Angelica Blick je švédská blogerka, návrhářka a stylistka, jejíž lifestyle je cca ten, o kterém se mylně domníváme, že ho žijí všechny úspěšné blogerky 24/7. Ale fotky má krásné :)

 

Její Instagram sledujte ZDE

 

3. Rumi Neely a blog Fashion Toast

Rumi Neely je fashion blogerka z amerického L.A., která velmi chytře zachytila éru začátků blogování a byla tak jedna z prvních, kterým se podařilo proměnit původně koníček a lásku k módě v seriózní a dobře placenou práci.

V několika interview přiznala, že název jejího blogu "Fashiontoast" nemá žádný hluboký význam, ale prostě ho jednou kdesi četla, utkvěl jí v paměti a tak doufala, že by si ho stejně lehce mohli zapamatovat i ostatní.

Rumii obdivuje styl modelek Erin Wasson a Darii Werbowy a díky blogu mohla být i tváří kampaně americké značky Forever 21.

Její Instagram sledujte ZDE

 

4. Emma Lucey a blog Spin Dizzy Fall

Emma Lucey z blogu Spin Dizzy Fall, který si založila před pěti lety, je třiadvacetiletá Australanka ze Sydney s vysokoškolským titulem z Komunikace a médií, která zbožňuje bohémský styl, klobouky a módu 70.let.

 

Její Instagram sledujte ZDE

 

5. Victoria Törnegren a stejnojmenný blog

Victoria Törnegren je mladá švédská blogerka, která spolu se čtyřmi dalšími blogery patří do skupiny I´m Next, která pod sebe sdružuje pět švédských мódních blogů.

 

Její Instagram sledujte ZDE

 

6. Leandra Medine a blog Men Repeller

Leandra Medine je šestadvacetiletá americká blogerka, narozená a vyrůstající v New Yorku, jejíž super úspěšný blog Man Repeller mapuje především trendy, které sice přijdou in ženám, ale naprosto odpuzují muže. leandra se snaží prostřednictvím svého blogu ženám vzkázat, že nezáleží na tom, co si myslí nebo říkají ostatní, protože hlavní je, abyste se cítila dobře hlavně vy.

Leandra má titul z žurnalistiky a svůj blog založila v květnu 2010 na popud své kamarádky, která ji k tomu, lidově řečeno, "dokopala" :)

 

Její Instagram sledujte ZDE

 

7. Chiara Ferragni a blog The Blonde Salad

Chiara Ferragni je sice Italka, ale ve Spojených státech tráví většinu času, v nedávné době si tam pořídila dům a Ameriku považuje za centrum své práce, tak jsme se rozhodli ji poněkud falešně zařadit vedle dalších amerických blogerek.

The Blonde Salad je veleúspěšný módní blog, který mapuje nejen její outfity, ale i její cesty po světě, večírky, kam je nemožné se  dostat a nabízí i malý náhled do zákulisí nejrůznějších kolaborací se značkami, kterých je Chiara tváří apod.

Její Instagram sledujte ZDE

 

8. Aimee Song z blogu Song of Style

Aimee Song z blogu Song of Style toho v pětadvaceti stihla možná více než mnozí z nás. Je totiž nejen veleúspěšnou blogerkou, ale také vytíženou interiérovou designérkou.

Její Instagram sledujte ZDE

 

9. Rosie a blog The Londoner

Rosie je Angličanka žijící v Londýně, velmi často cestující do exotických destinací, které s vtipem představuje svým čtenářům a také často a dobře vaří.

 

Její Instagram sledujte ZDE

 

10. Julie Sariñana z blogu Sincerely, Jules

Julie Sariñana založila svůj módní blog s názvem Sincerely, Jules v únoru 2009 a stejně jako např. blog Chiary Ferragni, je Juliin plný překrásných fotek z cest, zajímavých destinací a především jejích nádherných outfitů, které jsou naším osobním favoritem ze všech předešlých a výše zmíněných.

 

Její Instagram sledujte ZDE

 

nej blogy cz
 

 

Po zpracování tohoto článku o světových módních blogerkách jsme si řekli, že by bylo dobré poukázat na našeho menšího brášku Stalk.cz. Je to jednoduše web o těch nejvíc super českých blogerech. Kdo je sleduje, ten ví, ale kdo hledá výběr těch nejzajímavějších českých a slovenských blogů pěkně pohromadě, ten se určitě podívá na tyhle odkazy, protože to může být přesně to, co hledá. Věříme, že vás Stalk společně s blogery alespoň trošku inspiruje a najdete si i vy ten svůj nejlepší cool blog. Podívejte se na: nejlepší blogy o módě, nejlepší kosmetické blogy, nejlepší food blogynejlepší blogy o bydlení a DYInejlepší lifestylové a fitness blogy.

Julie Sarinana z blogu Sincerely, Jules

Julie Sarinana založila svůj módní blog s názvem Sincerely, Jules v únoru 2009 a stejně jako např. blog Chiary Ferragni, je Juliin plný překrásných fotek z cest, zajímavých destinací a především jejích nádherných outfitů, které jsou naším osobním favoritem ze všech předešlých a výše zmíněných.

- See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/top-8-americke-modni-blogy/#sthash.OZm4ZksV.dpuf

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


7 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Proč tady každý řeší, kdo sou, nebo co dělaj. Prostě stejně jako má dneska někdo facebook, nebo instagram tak maj některý holky blog. Prostě to dnes k tý generaci Y patří. A je jedno jestli to dělaj dobře, nebo špatně, každý zkouší co může a někdo má ty možnosti lepší a někdo zase horší. Takže všem blogerkám, nebo spíš holkám z davu, které blogujou, nebo si blog chtějí založit držím palce, ale spoň se o něco snaší, lepší než nedělat nic, takhle se alepsoň něco naučí. Koukejte na některý český holky, dřív to byly obyš holky ze školy a dnes se o nich dá říct že jsou specialistky na online marketing, prostě ať už blogujete, nebo ne určitě je to dobrá cesta jak začít se seberealizací a rozhodně na tom mít módní blog není nic špatného.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Pěkné holky, s rodiči, kteří jim dají na to, aby vypadali dobře na obrázcích. To jsou blogerky. Malé celebrity, které si myslí že zbohatnou. Třeba i zbohatnou, ale rozhodně to nebude díky blogu, mladé a krásné nejsou navždy a uplyne pár let a budou tu zase nové mladší holky z dobrých rodin, které budou zase o něco víc cool. Ale jinak jsou fashion blogerky super;) Takže pojďme si všichni založit módní blog!

    2   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Není to jen o pěnězích, ale i o vkusu, asi se z tebe nestane super blogerka, když na to máš, ale musíš mít i nějaké to estetické cítění a charisma aby tě ostatní chtěli následovat...

     1   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist