autor:

#CastMeMarc: Marc Jacobs již podruhé pořádá casting své další kampaně skrze Instagram

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
#CastMeMarc: Marc Jacobs již podruhé pořádá casting své další kampaně skrze Instagram

Poté, co se nezvyklá forma castingu na kampaň Marca Jacobse podzim/zima 2014 velmi ujala a setkala se s úspěchem i pochvalami, rozhodli se použít stejný koncept podruhé. Šanci má každý, tak proč ne právě vy? Fotky se posílají do 26. září 2014 a pod fotkami vítězů prvního castingu najdete i video, ve kterém je můžete o něco lépe poznat a zkusit přijít na to, proč právě oni byli Marcem vybráni.

Namísto známých a proslulých topmodelek se Marc Jacobs rozhodl pro svou letošní podzimní kampaň uspořádat casting pomocí Instagramu. Po dobu jednoho dubnového týdne se mohl do online castingu přihlásit každý, s použitím hashtagu #CastMeMarc.

Přihlásilo se celkem 70 000 lidí a Marc Jacobs společně se stylistkou Katie Grand vybírali 30 finalistů (např. z Jižní Korey, Ruska nebo Austrálie), ti přiletěli do New Yorku a 9 z nich se dostalo do nejužšího výběru. Nafotil je fotograf David Sims a tři si můžete prohlédnout již teď.

Marc Jacobs k nezvyklému obsazování kampaně řekl: "Chtěli jsme, aby naše kampaň křičela mládím, energií a svěžestí, takže uspořádat casting skrze Instagram nám přišlo jako skvělý nápad." Snad tedy i byl ;)
 

Vítězové prvního castingu na kampaň Marc Jacobs podzim/zima 2014

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál