autor:

Wildfox pre-fall 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Wildfox pre-fall 2013

Okouzlující lookbook pro letošní podzim představila před nedávnem americká značka Wildfox. Krásné je nejen oblečení, ale i každá fotografie, německá modelka Daria Pleggenkuhle a zachycená atmosféra přírody, kde focení probíhalo. Působí naprosto klidně, tiše a mírumilovně.

Každý kousek oblečení, který se v lookbooku objevuje, má vztah k dětství zakladatelky značky a návrhářky této kolekce Kimberley Gordon. Je plná krémových barev, kalhot s vysokým pasem a pletených kousků. Svá dětská léta trávila ve slunné Kalifornii kempováním s přáteli a dobrodružnými výpravami do zatím neznámých míst. Yosemitský park, národní park Joshua Tree, stanování, strašidelné historky, nekonečné pozorování plápolajícího ohně, domácí burritos, sprej proti komárům, první lásky větší či menší rybářské úspěchy – to vše ji prý inspirovalo při navrhování této velmi osobní  a krásné kolekce, která bude v prodeji od června 2013.

 

Wildfox pre-fall 2013


Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál