autor:

The Four - Mondaine lookbook

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
The Four - Mondaine lookbook

The Four - Mondaine lookbook h

sediva-cara

Maďarští návrháři sjednocení pod jménem The Four jsou za poslední dobu již druhou značkou, která využívá eskalátory k něčemu jinému, než k pouhé přepravě. Po prezentaci nové S/S 2013 módního domu Louis Vuitton, kde modelky sjížděly po schodech na široké kostkaté molo, si i designéři Anett Gálvölgyi, Anna Zsófia Kormos a Márton Miovác vychutnávají potenciálu tohoto dopravního usnadnění a využívají ho ve svém novém lookbooku Mondaine s oblečením na aktuální zimní sezónu.

Kromě způsobu podání této kolekce, i její samotné oděvy mají co říct. Pohybují se na hranici mezi Balenciagou, Balmainem a končí někde u Phillipa Lima. Futuristicko-barokní kabáty a šaty vyvedené se vzorkem rybí kosti, tedy klikatých čar, i abstraktním potiskem volně rozházených geometrických tvarů tvoří jakýsi protiklad ke sportovnějším střihům a doplňkům například v podobě baseballové čepice.

Maďarská "Čtyřka" funguje sice pouhé dva roky, ale očividně má před sebou slibnou budoucnost a doufejme i další, minimálně stejně zajímavé, lookbooky.

sediva-cara

The FOUR F/W 2012 - Mondaine

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál