autor:

Raphael Hauber - tropický pánský lookbook S/S 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Raphael Hauber - tropický pánský lookbook S/S 2013

Raphael Hauber - pánský tropický lookbook S/S 2013 g

Kolážovité lookbooky jsou zřejmě v módě (samozřemě stejně jako to oblečení na nich zachycené). Vidět jsme je mohli u Prady, nedávno i náznak u Céline, a teď se jeden objevuje jako doprovod pánské kolekce na jaro 2013 od Raphaela Haubera.

Pokud si na chvilku odmyslíme pozadí snímků a zameříme se na modely samotné, můžeme vidět potisk plameňáků i papoušků a jasné barvy zářící na celé škále druhů oděvů. Řada obsahuje vše od bund, přes trika až po krátké kalhoty, čímž plní svůj účel jako původně konstruovaná na jaro a léto. Na první pohled by mělo ihned upoutat vaši pozornost, že humorný potisk se kloubí s velmi zajímavými střihy, ve kterých si Raphael vyhrál s detaily - široké patky u kapes, "klasická" vesta zakončena zešikmenými dolními kraji či takové obyčejné triko šikovně kombinující úzký a vykrojený průkrčník. V tvorbě tohoto designéra nejsou vyšperkované maličkosti žádnou novinkou, ovšem potěší s každou novou linií.

Každý návrhář pánské módy se potýká s limity estetické snesitelnosti běžného muže - jak moc může proměnit základní tvar oděvu, aby ještě působil mužsky? Jaké vzory a barvy použít? Myslíme si, že Raphael Hauber tyto otázky zodpověděl v té správné "tak akorát" míře. Souhlasíte?

sediva-cara

Raphael Hauber - S/S 2013
fotografie: © Raphael Hauber

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál