autor:

Rag & Bone Resort 2014 jde proti všem pravidlům

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Rag & Bone Resort 2014 jde proti všem pravidlům

Slovo "resort" ve většině z nás probouzí představu o tropických destinacích, pětihvězdičkových hotelech a prvotřídním servisu. Pokud je ale váš byznys značka Rag & Bone, tak poslední věc, kterou byste při focení nového resort lookbooku udělali, je odvést partu krásných modelek v plavkách na pláž. Ostatní návrháři obyčejně využívají tyto kolekce jako zástěrku pro navrhování drahých, extravagantních kousků. 

Duo Rag & Bone, jmenovitě Marcus Wainwright a David Neville, se ale vydalo zcela opačným směrem. Žádná dovolenková destinace, žádné palmové listy a ozdobené drinky - svoji modelku totiž poslali do staré opuštěné továrny. Dominuje černá, bordová a tmavě modrá barva, objevuje se kůže, samet, kabáty se zipy a hlavně minimalistická silueta, zbavená veškerých doplňků. Těch bývají jiné resort kolekce vždy plné - náhrdelníky, brýle, boty, které někdy až zastiňují samotné oblečení. Ne však u kolekce Resort 2014 značky Rag & Bone. 

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál