autor:

Průsvitný, háčkovaný a s třásněmi = podle značky For Love & Lemons ideální letošní festivalový outfit

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Průsvitný, háčkovaný a s třásněmi = podle značky For Love & Lemons ideální letošní festivalový outfit

Letošní festivalová kolekce americké značky For Love & Lemons sice není pro nikoho, kdo se stydí ukázat nahou kůži, zato v ní ale najdete širokou škálu typických letních kousků, které vás více či méně zahalí. Maxi i mini šaty, háčkované a krajkové topy, vesty s třásněmi, klobouky a ikonické prádlo, které je možno v rámci hudebního festivalu využít i bez ničeho dalšího k zakrytí ;)

Na nádherný projekt s názvem "Sleeping In With", který For Love & Lemons vytváří, se podívejte: 1. díl s Jenny Lee Parry TADY, na 2. díl s Melody Meadows TADY, na 3. díl s Rachel Yampolsky TADY , na 4. díl s Cailin Russo TADY, na 5. díl s Lerou Pentelute TADY, na 6. díl s Ashlee a Aaronem TADY, 7. díl s Hannou Beth TADY, na 8. díl s Ludi Delfino TADY. a na 9. díl s Alexis Ren TADY.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál