autor:

Proenza Schouler - lookbook pre-fall 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Proenza Schouler - lookbook pre-fall 2013

Proenza Schouler - lookbook pre-fall 2013 h

sediva-cara

Ať už v pre-fall, či resort kolekcích, návrháři jdou snazší cestou. Není to žádná novinka, nikdo se na ně za to ani nezlobí. Ba naopak - vytáhnou oblíbené siluety, osvědčené střihy, klasickou barevnost a mírně alternují některé ze svých prodávaných doplňků.

Lazaro Hernandez a Jack McCollough, kreativci značky Proenza Schouler, vzali to nejlepší ze svých kolekcí a navazují na to v nové předpodzimní. Hranatá ramena, plně áčkové siluety i mírně rozšířené sukně jsme mohli vidět už v řadě na jaro/léto 2013. Stejně je na tom i barevnost, i když v případě jejich černé, bílé, modré a oranžové bychom mohli hovořit o vykrádání celé módní historie.

Potisk je u Proenzy Scholer vždy očekávanou kapitolou. Na podzim předvedli digitálně upravené postavy, dnes mluvíme o abstraktním vzoru, který sice na letní kolekci navazuje, ale perfektně funguje sám za sebe. Zkontrastovanou krajinu ze snímků, které návrháři pořídili na Fiji, doplňuje pattern další - písmena. Jakoby ledabyle namalované polosuchým štětcem, znaky latinky zdobí kalhoty i sukni.

Doplňky jsou u tohoto amerického brandu snad stejně důležité jako samotné oblečení. PS1, ikonická kabelka z jeho dílny, má v pre-fallu několik sestřiček. Například modře "ocvočkované" psaníčko i vysoké pás(k)ové podpatky mají všechny předpoklady k té nejlepší prodejnosti.

 

Další kolekce pre-fall 2013

sediva-cara

Proenza Schouler pre-fall 2013
fotografie: ©Proenza Schouler

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál