autor:

Předpodzimní kolekce Peter Som 2012

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Předpodzimní kolekce Peter Som 2012

Peter Som Pre-Fall 2012 hl a

sediva-cara

Že nevíte, kdo je Peter Som? Talent, o němž se u nás zatím nepíše. Tento americký módní návrhář se po studiu na Parsons School of Design školil u Billa Blasse, Do jeho studia se vrátil v roce 2007 jako kreativní ředitel. Mezitím ukázal v roce 2001 světu svoji první kolekci na fashion weeku v New Yorku a pronikl tak do podvědomí módních kritiků, kteří jeho práci velmi oceňují.

Poznávacím znamením šatů od Petera Soma jsou velké potisky, architektoničnost střihů a moderní elegance a ženskost, pro amerického návrháře typická. Od tohoto popisu se neodlišuje ani nejnovější kolekce Pre-Fall 2012, která je ovlivněna filmem Nenápadný půvab buržoazie a osobností Wallis Simpson, manželky Eduarda VIII. Řada má dva výrazné potisky, jinak je vyvedena v šedé, černé a červené a obsahuje vše od halenek a kalhot po kabáty a kostýmky.

Další Předpodzimní kolekce 2012

sediva-cara

Předpodzimní kolekce Peter Som 2012
(Peter Som Pre-Fall 2012)

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál