autor:

Předpodzimní kolekce Helmut Lang 2012

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
1
Předpodzimní kolekce Helmut Lang 2012

Předpodzimní kolekce Helmut Lang 2012 hl

sediva-cara

Někteří lidé tvrdí, že nejlepší umění vzniká při užívání drog a zřejmě to platí dvojnásob, pokud jsou pod jejich vlivem pavouci. Ti totiž byli hlavním inspiračním zdrojem návrhářů značky Helmut Lang, Nicole a Michealovi Colovosovým. Do modelů kolekce Pre-Fall 2012 se tedy promítají pavučiny utkané na LSD a kofeinu. Pro značku charakteristická černá je doplněna o škálu zelené a bílou, které tak rozjasňují záplavu tmavých odstínů. Fanoušci tradičních oděvů tohoto brandu však nebudou zklamaní – kolekce je plná splývavých drapérií či špičatých ramen a klop. Avantgarda skrytá pod jménem Helmut Lang nikdy nevyjde z módy. Vždy jí bude vytvářet.

Další Předpodzimní kolekce 2012

sediva-cara

Předpodzimní kolekce Helmut Lang 2012
(Helmut Lang Pre-Fall 2012)

design: Michael Colovos and Nicole Colovos

sediva-cara

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • at Anonymous: Yes, I am sorry. I agree that it's suuuch a shame that I can't reply to all meaesgss (but I do try and answer as many as I possibly can), sometimes I do feel somewhat guilty about it. But it would mean turning my blog into a full time job, which I havn't been able to do yet.(though I am in the process of it, Love Aesthetics has become much more than just a little side project) It would mean giving up a lot; time with my kid, my job at Land or my studies. I hope you understand. About tattoos: I don't think they'll be a problem in any job within the creative industry. What my experience is, is that people have become much more tolerant towards tattoos. So who knows, maybe in other fields tattoos will become fully accepted too.(I wouldn't care if my dentist had a full sleeve!) But if you are not sure yet, just get them on places where you can easily hide them. Keep you hands and wrists, neck and ankles clean.

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist