autor:

Pokročilý styl v kampani brýlí Karen Walker

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Pokročilý styl v kampani brýlí Karen Walker

 

Z modelky musí hlavně vyzařovat osobnost. Mládí a pružnost někteří klienti vůbec nepožadují. Jednou z takových je i designérka Karen Walker, která si pro svoji řadu brýlí vyžádala pózování vyzrálých žen.

 

Kvůli své jarní kampani se návrhářka spojila z fotografem Arim Sethem Cohenem ze známého blogu Advanced Style. Fotografie s názvem Karen Walker Forever slouží jako ukázka, že i v jiných než dvaceti letech lze vypadat skvěle, a zároveň jako bojkot mladých a upravených tváří slouží kampaň. Přirozenost byla na prvním místě - fotilo se u “modelek” doma a v nestrojeném prostředí se jim pracovalo bez problémů. Ovšem strojenost stylu už potom k oněm dámám neodmyslitelně patří.

“Na Ariho snímcích a ženách se mi vždy líbil způsob dívání se do budoucnosti raději než do minulosti. V těch dámách je optimismus a vzrušení z okamžiku, kterým tleskám,” komentuje práci Cohena samotná Karen Walker. A skutečně - před fotoaparátem  Joyce Carpati, Linda Rodin, Lynn Dell a Ilona Royce Smithkin svým elánem i vzhledem upřímně zastíní všech 31 typů brýlí.

 

Karen Walker Forever S/S 2013
fotografie: ©Ari Seth Cohen

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál