autor:

Podzim 2013 podle Wildfox: kolekce Electric Lady a inspirace Velkým Gatsbym

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Podzim 2013 podle Wildfox: kolekce Electric Lady a inspirace Velkým Gatsbym

Nedávno se dostal na světlo světa podzimní lookbook značky Wildfox. Hlavním zdrojem inspirace byla dvacátá léta minulého století, á la Great Gatsby, protože na této éře je něco vzrušujícího a ohromujícího. Kimberly Gordon, která kousky navrhuje, se tentokrát pustila do tvorby kolekce pro veselou, volnomyšlenkářskou dívku, která miluje legraci a je sama i trochu nepředvídatelná.

Každá kolekce, kromě toho že je skvělá, má vždy i svůj vlastní příběh, svůj vlastní svět a charakteristické znaky, které jsou vyjádřeny prostřednictvím tvůrčí fotografie a krátkých minifilmů. Vše je navíc propojeno skrze snového a dobrodružného ducha, který je značce Wildox zcela vlastní.

Dle Kimberliných slov je podzim u Wildfox pro: "Holky, co milují martini, popcorn, němé filmy, tančí od východu do západu slunce, k tomu hrají na klavír, cestují a hlavně sní. O velkých a ještě větších věcech."  

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál