autor:

Nesyrový Resort 2013 od Jen Kao

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Nesyrový Resort 2013 od Jen Kao

Lookbook Jen Kao Resort 2013 h

sediva-cara

Jen Kao navrhuje teprve pár let. Její nový Resort 2013 se sice v určitých aspektech drží v návrhářčiných zajetých kolejích, ale na druhou stranu přináší velkou změnu v celém konceptu. Řada je totiž plná "sportovních modelů", ještě lépe řečeno obsahuje více volnočasového, prostého oblečení. Na první pohled bych ji zařadila někam mezi Acne a Jil Sander, ale po druhém zkoumání se už zdá jiná. Taková romantičtější, méně tvrdá a syrová.

Jak jsem už podotkla, Resort 2013 je tedy o dost sportovnější než předchozí éterické a ženské kolekce. Kromě jednodušších a funkčnějších modelů tomu odpovídá i řada gladiátorských sandálů vytvořená ve spolupráci se značkou Nike.

Ovšem i v záplavě střihově prostých oděvů se najdou právě ty elegantní. Tomuto kritériu odpovídají košile s límečky, saka s odlišně barevnými klopami či pro Jen charakteristické dlouhé poloprůhledné sukně. Navíc část kolekce tvoří šaty. Jedny maxi a jednoduché, několik dalších pak střihově náročnějších, navíc zdokonalených abstraktním digitálním potiskem.

Barevnost odpovídá Jenině filozofii. Není příliš výrazná, v obležení světlých odstínů by mohla být do očí jedině jasná modrá.

Je vždy zajímavé sledovat nové tváře a přirozený vývoj jejich tvorby. Nechme se překvapit, zda další v kolekci vyhraje sport nebo elegance. Přijímáme sázky!

sediva-cara

Lookbook Jen Kao Resort 2013

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • 3.1. Phillip Lim Resort 2013 h

  3.1. Phillip Lim Resort 2013

  Phillip Lim, nedávno oceněný cenou CFDA, představil svůj nový Resort 2013. Hlavním rozdílem oproti předchozím kolekcím je potisk, celkový koncept zůstává stejný – mix sportovního s elegantním, volného s upnutým a střihově zajímavého s prostým.

 • Acne Resort 2013 h

  Acne Resort 2013

  Smaragdová, fialová, zelená s neutrální bílá jsou barvy pro kolekci Acne resort 2013. Tolik typický severský styl značky určený pro mladou dívku v rychle se měnícím prostředí je patrný i tentokrát. Posuďte sami.

 • Bottega Veneta Resort 2013 h

  Bottega Veneta Resort 2013

  Bottega Veneta je značka, která upoutá zejména milovnice elegance za každé situace. Nový Resort 2013 je ucelená kolekce držící se v zajetých kolejích značky. Není tedy žádným překvapením, ale rozhodně ani zklamáním.

 • Chloé Resort 2013 h

  Chloé Resort 2013

  Pokud jde o dokonalou propracovanost a čisté linie Chloé je určitě nejlepším příkladem. Kolekce Chloé Resort 2013 prestižní francouzské značky se nese v duchu silné ženy bez toho, aby ztratila svou ženskost.

 • Dion Lee Resort 2013 h

  Dion Lee Resort 2013

  Už v předchozí kolekci bylo vidět, že Dion miluje práci s průhledností a v té letošní si s ní vyhrál zase. Opět v kolekci máme průhlednou dlouhou sukni a navíc velmi zajímavě rozčleněnou halenku, kde neprůhledná je jen část zakrývající hrudník a ramena.

 • Marc By Marc Jacobs Resort 2013 h

  Marc By Marc Jacobs Resort 2013

  Mladistvější a levnější sestřička módní značky Marc Jacobs se poohlíží do nedávné historie. V prázdninové kolekci Marc by Marc Jacobs resort 2013 se objevilo všechno, coby v hlavní linii značky bylo až příliš.

 • Marc Jacobs Resort 2013 h

  Marc Jacobs Resort 2013

  Maxi, tak jak si jen dokážete představit. Taková je kolekce Marc Jacobs Resort 2013 resort, po včerejším představení mladistvější liniie Marc by Marc Jacobs Resort, je tu něco, co excentricky smýšlející jedinci a milovníci dlouhých hábitů...

 • Ohlédnutí za resorty - House Of Holland Resort 2013 h

  Ohlédnutí za resorty - House Of Holland Resort 2013

  Téměř všechny modely, i ty nejvíce elegantní, vyvolávají úsměv na rtech. Když totiž použijete na klasickou halenku vzor puntíků střídajících se s kulatými postavičkami, nemůžete snad ani čekat nic jiného.

 • Ohlédnutí za resorty - Marni Resort 2013 h

  Ohlédnutí za resorty - Marni Resort 2013

  Pomalu se všichni začínají pořádně těšit na prezentace kolekcí pro jaro/léto 2013, ale nám to nedá, abychom se ještě neohlédli za nějakými resorty. Teď vám chceme ukázat lookbook značky Marni.