autor:

Nádherná černobílá kampaň Burberry Kids pro podzim/zimu 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Nádherná černobílá kampaň Burberry Kids pro podzim/zimu 2013

Nová kampaň Burberry Kids pro letošní podzim a zimu se nese v tradičním Burberry duchu - je roztomilá, zároveň trochu drzá, zábavná a velmi...britská. V černobílé kampani jsou batolata i o něco starší děti stylově oblečeni v designérských kouscích této slavné britské značky. Nechybí ikonický Burberry trenčkot a z dospělácké kolekce se do té dětské přenesl například i srdíčkový potisk. Miniverze džín, kabátů, šatů, kašmírových svetrů, čepic a proužkovaných triček je pouze stručný výčet toho, do čeho můžete své děti u této značky obléknout. 

 

Kampaň Burberry Kids podzim/zima 2013

 

Dětskou kolekci navrhuje Burberry již od roku 2001 a drží tak krok s rostoucí poptávkou po kvalitní dětské módě. V nedávné době otevřeli pět nových butiků s ryze dětským oblečením, mimo jiné v Dubaji a Istanbulu.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál