autor:

McQ by Alexander McQueen podzim/zima 2012

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
McQ by Alexander McQueen podzim/zima 2012

McQ by Alexander McQueen podzim/zima 2012 hl

sediva-cara

Dostupnější sestřička značky Alexander McQueen McQ vydala nový lookbook ke kolekci na podzim a zimu 2012. I když kreativní ředitelka Sarah Burton v rozhovoru pro magazín Interview uvedla, že se snaží ideově zcela odlišit obě své linie, nová řada McQ spíše navazuje na kolekci resort linie Alexander McQueen.

Barevný McQ resort 2012 totiž připomínal spíše sportovního Wanga, než vážného McQueena. Ten se však v nové podzimní řadě prosazuje více. Šaty jsou sofistikovanější, elegantnější a dramatičtější. Navíc pro milovníky v uplynulé zimě tolik milovaného tartanu je tu další kostka, tentokrát v mixu černé a tmavě zelené.

Černá krajka a průhledné košile jsou trochu ohraným, avšak stále oblíbeným trendem, podobně jsou na tom chlupaté rukávy u kožené bundy. Úzké chlupaté nákrčníky v zimě pomohou zahřát, avšak nijak extra skvěle nevypadají.

Ve výsledku nová kolekce Sarah Burton neurazí, některé kousky nadchnou a některé vás nechají i v té blížící se zimě chladnými.

sediva-cara

McQ by Alexander McQueen podzim/zima 2012
modelka: Meghan Collison

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál