autor:

Lookbook Wildfox jaro 2014 inspirovaný Modrou lagunou

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lookbook Wildfox jaro 2014 inspirovaný Modrou lagunou

Pokud už losangeleskou značku Wildfox znáte, pak víte, že navrhuje a produkuje ty nejpohodlnější a ultra roztomilé kousky, ve kterých je vám doma i venku tak dobře a pohodlně. Každou sezónu si můžete být jistí, že Wildfox přijde s něčím ještě lepším než naposled a tentokrát se pouští do navrhování kousků z džínoviny a také na pole slunečních brýlí. 

Jaro 2014 bude prý klidné, usměvavé a zasněné - přesně jako nádherný lookbook inspirovaný Modrou lagunou. Vlnité vlasy jako mořské víly, topy s potiskem humra a tropický ráj tak dokonalý, že by i Brooke Shields pravděpodobně žárlila. 

Návrhářka značky Wildfox Kimberly Gordon chtěla ve své jarní kolekci kombinovat trendy z přehlídkových mol se svou vlastní inspirací a svým vlastním pohledem na módu roku 2014. I když se během zimy nechystáte nikam za teplem, možná po proklikání tohoto lookbooku změníte názor :)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál