autor:

Lookbook Sonia Rykiel Resort 2015

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lookbook Sonia Rykiel Resort 2015

U francouzské značky Sonia Rykiel nastávají změny a první kolekce módní návrhářky Julie de Libran bude jaro/léto 2015. Stávající kreativní ředitel Geraldo da Conceicao, který zde strávil dva roky, navrhl jako svoji poslední kolekci právě tuto - Resort 2015. Hlavním motivem použitým skrze celou kolekci jsou motorky a najdete ho na svetrech, šatech a dokonce i motoristických helmách.

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

  • lookbook-alexander-mcqueen-resort-2015 hh

    Lookbook Alexander McQueen Resort 2015

    Fantazie je slovo často spojované s kolekcemi Alexandera McQueena a tentokrát se kreativní ředitelka značky Sarah Burton rozhodla vzdálit od mýtických a historických odkazů a vrhla se na naservírování módní fantazie s realitou ve stejné míře.

  • lookbook-camilla-and-marc-resort-2015 h

    Lookbook Camilla and Marc Resort 2015

    Značka Camilla and Marc představili svoji skvělou kolekci Resort 2015, která je skrz naskrz o třásních, šatech, sukních, plisování, průhlednosti, především bílé a černé barvě, jednom jediném vzoru (zato překrásném) a slip-onech se zlatých řetězem.

  • Reso Chloé

    Lookbook Chloé Resort 2015

    Hlavní inspirací návrhářky Clare Waight Keller pro kolekci Chloé Resort 2015 byla v práci a dílech švýcarského architekta Charlese-Édouarda Jeanneret-Grise, známého spíše pod jménem Le Corbusier.

  • E + J

    Lookbook Elizabeth and James Resort 2015

    Namísto protlačování aktuálních a momentálních trendů se Ashley a Mary-Kate Olsen rozhodly nabídnout čistou, nekomplikovanou a minimalistickou mladistvou kolekci ve sportovně-plážovém duchu.

  • Giamb

    Lookbook Giambattista Valli Resort 2015

    Když se redaktoři jednoho slavného magazínu snažili od samotného Giambattisti Valliho zjistit, o čem bude jeho kolekce Resort 2015 a čím se inspiroval, odpověděl ze svého pařížského ateliéru toto: "Víte, cítím prostě lásku a mír."

  • lookbook-hugo-boss-resort-2015 hh

    Lookbook Hugo Boss Resort 2015

    Jason Wu představil svoji kolekci Resort 2015 pro německou značku Hugo Boss a britská modelka Eddie Campbell pro ni pózuje v perfektně střižených, pánským stylem inspirovaných, kalhotových oblecích.

  • lookbook-isabel-marant-resort-2015 hh

    Lookbook Isabel Marant Resort 2015

    Modelka Andrea Diaconu září v lookbooku Resort 2015 Isabel Marant např. ve zdobených košilových šatech, maskulinních kabátech a právě výše zmiňovaných pantoflích ozdobených cvoky.

  • Jason Wuuuuu

    Lookbook Jason Wu Resort 2015

    Kolekce Resort 2015 módního návrháře Jasona Wu je inspirována německým designérem Dieterem Ramsym, který vždy vyznával filosofii, že "Méně je více" a snažil se do svých prací přenést "Méně, ale lépe".

  • lookbook-mary-katrantzou-resort-2015 hh

    Lookbook Mary Katrantzou Resort 2015

    Naším favoritem je outfit hned z prvního snímku - neobvyklý střih blůzy s průstřihem uprostřed a nádherná vzdušná sukně s překrásným vzorem... Teď už jen někde sehnat ty nekonečně dlouhé a štíhlé nohy... :)