autor:

Lookbook Sally LaPointe Resort 2015

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lookbook Sally LaPointe Resort 2015

Kolekce Resort 2015 návrhářky Sally LaPointe se celá soustředí na ženský pas a jeho zvýraznění. Ženská silueta vypadá o mnoho lépe, když je v pase zúžena výrazným páskem a návrhářka toho využila téměř v každém modelu. Barevná paleta kolekce je převážně černobílá, ale s častými akcenty např. bordové a meruňkové a objevují se i kousky s kožešinou.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • lookbook-alexander-mcqueen-resort-2015 hh

  Lookbook Alexander McQueen Resort 2015

  Fantazie je slovo často spojované s kolekcemi Alexandera McQueena a tentokrát se kreativní ředitelka značky Sarah Burton rozhodla vzdálit od mýtických a historických odkazů a vrhla se na naservírování módní fantazie s realitou ve stejné míře.

 • lookbook-camilla-and-marc-resort-2015 h

  Lookbook Camilla and Marc Resort 2015

  Značka Camilla and Marc představili svoji skvělou kolekci Resort 2015, která je skrz naskrz o třásních, šatech, sukních, plisování, průhlednosti, především bílé a černé barvě, jednom jediném vzoru (zato překrásném) a slip-onech se zlatých řetězem.

 • Reso Chloé

  Lookbook Chloé Resort 2015

  Hlavní inspirací návrhářky Clare Waight Keller pro kolekci Chloé Resort 2015 byla v práci a dílech švýcarského architekta Charlese-Édouarda Jeanneret-Grise, známého spíše pod jménem Le Corbusier.

 • E + J

  Lookbook Elizabeth and James Resort 2015

  Namísto protlačování aktuálních a momentálních trendů se Ashley a Mary-Kate Olsen rozhodly nabídnout čistou, nekomplikovanou a minimalistickou mladistvou kolekci ve sportovně-plážovém duchu.

 • Giamb

  Lookbook Giambattista Valli Resort 2015

  Když se redaktoři jednoho slavného magazínu snažili od samotného Giambattisti Valliho zjistit, o čem bude jeho kolekce Resort 2015 a čím se inspiroval, odpověděl ze svého pařížského ateliéru toto: "Víte, cítím prostě lásku a mír."

 • Giles lookb

  Lookbook Giles Resort 2015

  Giles Deacon představil ve své kolekci Resort 2015 velká trička, nositelná jako šaty, velmi výrazný vzor macešek a zejména plameňáků, se kterými když to nepřeženete...mohou vypadat skvěle.

 • lookbook-hugo-boss-resort-2015 hh

  Lookbook Hugo Boss Resort 2015

  Jason Wu představil svoji kolekci Resort 2015 pro německou značku Hugo Boss a britská modelka Eddie Campbell pro ni pózuje v perfektně střižených, pánským stylem inspirovaných, kalhotových oblecích.

 • lookbook-isabel-marant-resort-2015 hh

  Lookbook Isabel Marant Resort 2015

  Modelka Andrea Diaconu září v lookbooku Resort 2015 Isabel Marant např. ve zdobených košilových šatech, maskulinních kabátech a právě výše zmiňovaných pantoflích ozdobených cvoky.

 • Jason Wuuuuu

  Lookbook Jason Wu Resort 2015

  Kolekce Resort 2015 módního návrháře Jasona Wu je inspirována německým designérem Dieterem Ramsym, který vždy vyznával filosofii, že "Méně je více" a snažil se do svých prací přenést "Méně, ale lépe".