autor:

Lookbook Jay Ahr Resort 2015

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lookbook Jay Ahr Resort 2015

Designér značky Jay Ahr Jonathan Riss navrhl nádhernou kolekci Resort 2015, ve které už se neobjevují zipové detaily, tolik typické pro Jay Ahr, ale spíše si pohrává s ženštější stránkou oblečení. Šaty a sukně v převážně černobílých kombinacích s občasných dotekem růžové hrají v kolekci hlavní roli, kalhoty najdete jen jedny a sám Riss se odvolává k inspiraci díly italského výtvarníka Lucia Fontany.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • lookbook-alexander-mcqueen-resort-2015 hh

  Lookbook Alexander McQueen Resort 2015

  Fantazie je slovo často spojované s kolekcemi Alexandera McQueena a tentokrát se kreativní ředitelka značky Sarah Burton rozhodla vzdálit od mýtických a historických odkazů a vrhla se na naservírování módní fantazie s realitou ve stejné míře.

 • lookbook-camilla-and-marc-resort-2015 h

  Lookbook Camilla and Marc Resort 2015

  Značka Camilla and Marc představili svoji skvělou kolekci Resort 2015, která je skrz naskrz o třásních, šatech, sukních, plisování, průhlednosti, především bílé a černé barvě, jednom jediném vzoru (zato překrásném) a slip-onech se zlatých řetězem.

 • Reso Chloé

  Lookbook Chloé Resort 2015

  Hlavní inspirací návrhářky Clare Waight Keller pro kolekci Chloé Resort 2015 byla v práci a dílech švýcarského architekta Charlese-Édouarda Jeanneret-Grise, známého spíše pod jménem Le Corbusier.

 • E + J

  Lookbook Elizabeth and James Resort 2015

  Namísto protlačování aktuálních a momentálních trendů se Ashley a Mary-Kate Olsen rozhodly nabídnout čistou, nekomplikovanou a minimalistickou mladistvou kolekci ve sportovně-plážovém duchu.

 • Giamb

  Lookbook Giambattista Valli Resort 2015

  Když se redaktoři jednoho slavného magazínu snažili od samotného Giambattisti Valliho zjistit, o čem bude jeho kolekce Resort 2015 a čím se inspiroval, odpověděl ze svého pařížského ateliéru toto: "Víte, cítím prostě lásku a mír."

 • lookbook-hugo-boss-resort-2015 hh

  Lookbook Hugo Boss Resort 2015

  Jason Wu představil svoji kolekci Resort 2015 pro německou značku Hugo Boss a britská modelka Eddie Campbell pro ni pózuje v perfektně střižených, pánským stylem inspirovaných, kalhotových oblecích.

 • lookbook-isabel-marant-resort-2015 hh

  Lookbook Isabel Marant Resort 2015

  Modelka Andrea Diaconu září v lookbooku Resort 2015 Isabel Marant např. ve zdobených košilových šatech, maskulinních kabátech a právě výše zmiňovaných pantoflích ozdobených cvoky.

 • Jason Wuuuuu

  Lookbook Jason Wu Resort 2015

  Kolekce Resort 2015 módního návrháře Jasona Wu je inspirována německým designérem Dieterem Ramsym, který vždy vyznával filosofii, že "Méně je více" a snažil se do svých prací přenést "Méně, ale lépe".

 • lookbook-mary-katrantzou-resort-2015 hh

  Lookbook Mary Katrantzou Resort 2015

  Naším favoritem je outfit hned z prvního snímku - neobvyklý střih blůzy s průstřihem uprostřed a nádherná vzdušná sukně s překrásným vzorem... Teď už jen někde sehnat ty nekonečně dlouhé a štíhlé nohy... :)