autor:

Lookbook CHATTY ke kolekci Vlasta podzim/zima 2013/14

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lookbook CHATTY ke kolekci Vlasta podzim/zima 2013/14

Lookbook k aktuální kolekci VLASTA značky CHATTY pro sezónu podzim/zima 2013/14 prezentuje dvacet čtyři kompletních outfitů zachycených fotografem Matějem Třešňákem. Kolekce je inspirovaná striktní pánskou elegancí, zejména fenoménem dandy a způsobem jejich oblékání, které se dvojici autorek podařilo zformovat do střízlivě ženských siluet a vytvořit tak současnou, čistě dámskou kolekci.

 

 

Leitmotivem celé řady je vzor pepita, které je do oděvů přeneseno buď lineárně ve střizích nebo v podobě  autorského digitálního tisku či laserem vykrajovaných kožených komponentů, které jsou ručně aplikovány na hotové kusy oděvů.

 

 

V nové kolekci je obsažené vše od oversize  kabátů z těžké vlny v kombinaci s kůží, prodloužených vlněných sak, vest, šatů z lehké viskózy a stále oblíbenějších žerzejových mikin. Ty tentokrát návrhářky představují buď s exkluzivní krajkou navrstveného žerzeje nebo s luxusní koženou aplikací. Ani tentokrát v kolekci nechybí několik kusů rafinovaně střižených kalhot z denimu, které jsou pro CHATTY typické.

 

 

„V nejnovější kolekci jsme vycházely zejména z tvarosloví klasického pánského saka, které se stalo odrazovým můstkem při hledání základního tvaru. Jednotlivé detaily propojují celou kolekci, ať už je to například ruční prošívání, které jsme použily netypicky na sukně z těžkého hedvábí nebo kapsičky s kapesníky, či výrazné rozparky na rukávech, které se objevují například i na žerzejových mikinách. Vše je zpracované velmi precizně a v kolekci je velký podíl ruční práce,“ uvedla jedna z autorek, Radka Sirková. 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál