autor:

Lookbook Balenciaga Resort 2014

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lookbook Balenciaga Resort 2014

Newyorský návrhář Alexander Wang představil svou druhou kolekci od doby, kdy byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Balenciaga. Inspirací mu byl samotný zakladatel značky Cristóbal Balenciaga a jeho osobní archiv.


Představil lookbook, který je na první pohled jiný a naprosto odpovídá složitosti zpracování každého kousku. Díky zrcadlové prezentaci lze už na pouhých snímcích odhalit všechny výjimečné a nečekané detaily a také zjistit, že modely jsou krásné nejen zepředu, ale ze všech možných úhlů.

Použití bílé a černé barvy možná vyvolává lehce klášterní nádech, ale např. podprsenkové topy s okřídleným řasením tento dojem jistě zaženou. Změkčil, zmírnil a zjemnil komplikované návrhy, které objevil v archivu zakladatele značky a výsledkem je tato nádherná kolekce. Alexander Wang takto prezentuje svou představu dokonale elegantní, odvážné  a sexy ženy a více než jistě tak pochopil unikátní DNA módního domu Balenciaga.

 

Lookbook Balenciaga Resort 2014

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál