autor:

Lookbook Alexander Wang Resort 2015

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lookbook Alexander Wang Resort 2015

Batika a Alexander Wang není pravděpodobně to první, co vás napadne, když slyšíte jméno tohoto amerického návrháře. Ne, Alexander se nepustil do bohémského stylu (i když se na bohémským oblečením zaplavené Coachelle vždy královsky baví a navíc právě zde byla ohlášena jeho kolaborace s řetězcem H&M, pro který navrhne kolekci), spíše vzal batiku do svých rukou a předvedl, jak ji chápe a vnímá on sám, takže ji najdete např. na tričkách z jemné, tenké kůže.

Na letošní módní kampaň Alexander Wang se můžete podívat ZDE.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • lookbook-alexander-mcqueen-resort-2015 hh

  Lookbook Alexander McQueen Resort 2015

  Fantazie je slovo často spojované s kolekcemi Alexandera McQueena a tentokrát se kreativní ředitelka značky Sarah Burton rozhodla vzdálit od mýtických a historických odkazů a vrhla se na naservírování módní fantazie s realitou ve stejné míře.

 • AW pre-fall 2015 hl.

  Lookbook Alexander Wang podzim 2015

  Alexander Wang stíhá kromě kolaborací s módními řetězci a kontroverzním ohlašování své první denimové kolekce touto kampaní i navrhovat podzimní kolekci 2015. Hlavními barvami kolekce jsou pochopitelně černá a bílá, béžová a khaki.

 • lookbook-camilla-and-marc-resort-2015 h

  Lookbook Camilla and Marc Resort 2015

  Značka Camilla and Marc představili svoji skvělou kolekci Resort 2015, která je skrz naskrz o třásních, šatech, sukních, plisování, průhlednosti, především bílé a černé barvě, jednom jediném vzoru (zato překrásném) a slip-onech se zlatých řetězem.

 • Reso Chloé

  Lookbook Chloé Resort 2015

  Hlavní inspirací návrhářky Clare Waight Keller pro kolekci Chloé Resort 2015 byla v práci a dílech švýcarského architekta Charlese-Édouarda Jeanneret-Grise, známého spíše pod jménem Le Corbusier.

 • E + J

  Lookbook Elizabeth and James Resort 2015

  Namísto protlačování aktuálních a momentálních trendů se Ashley a Mary-Kate Olsen rozhodly nabídnout čistou, nekomplikovanou a minimalistickou mladistvou kolekci ve sportovně-plážovém duchu.

 • Giamb

  Lookbook Giambattista Valli Resort 2015

  Když se redaktoři jednoho slavného magazínu snažili od samotného Giambattisti Valliho zjistit, o čem bude jeho kolekce Resort 2015 a čím se inspiroval, odpověděl ze svého pařížského ateliéru toto: "Víte, cítím prostě lásku a mír."

 • lookbook-hugo-boss-resort-2015 hh

  Lookbook Hugo Boss Resort 2015

  Jason Wu představil svoji kolekci Resort 2015 pro německou značku Hugo Boss a britská modelka Eddie Campbell pro ni pózuje v perfektně střižených, pánským stylem inspirovaných, kalhotových oblecích.

 • lookbook-isabel-marant-resort-2015 hh

  Lookbook Isabel Marant Resort 2015

  Modelka Andrea Diaconu září v lookbooku Resort 2015 Isabel Marant např. ve zdobených košilových šatech, maskulinních kabátech a právě výše zmiňovaných pantoflích ozdobených cvoky.

 • Jason Wuuuuu

  Lookbook Jason Wu Resort 2015

  Kolekce Resort 2015 módního návrháře Jasona Wu je inspirována německým designérem Dieterem Ramsym, který vždy vyznával filosofii, že "Méně je více" a snažil se do svých prací přenést "Méně, ale lépe".