autor:

Lina Österman podzim/zima 2011-2012

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Lina Österman podzim/zima 2011-2012

Lina Österman podzim/zima 2011-2012 hl

sediva-cara

Původem ze Švédska, žijící však v Londýně – to je Lina Österman. Návrhářka, která studovala na Central Saint Martin‘ s, pracovala pro Jense Laugesena, má za sebou několik stáží, mezi nimi i jednu pařížskou u Martina Margiely. Svojí vlastní značku Pudel založila v roce 2005 a později vytvořila exkluzivní kolekci pro britský TOP SHOP.

Po skončení studia v roce 2008 zakládá druhou značku, která tentokrát nese její jméno. Dnes je známá hlavně díky svým ocvokovaným oděvům, které jsou ručně vyráběny v Londýně a vysoce kvalitním pleteninám. Lina Österman oblékla na vystoupení i několik popových hvězd, byly mezi nimi Jared Leto, Lykke Li, Scissor Sisters a The xx. Vy se můžete podívat na aktuální kolekci podzim/zima 2011-2012, která splňuje všechno, co bychom mohli od Liny očekávat. A hlavně – tato móda je opravdu skvělá.

sediva-cara

Lina Österman podzim/zima 2011-2012
designer: Lina Österman

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál