autor:

Gucci - lookbook pre-fall 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Gucci - lookbook pre-fall 2013

Gucii - lookbook pre-fall 2013 h

sediva-cara

Estetika značky Gucci se pod taktovkou Fridy Giannini nikdy výrazně nemění. Ani kolekci pre-fall 2013 nechybí ten správný dojem exkluzivity a určité nedostupnosti. Celá škála modelů, inspirovaná desetiletími druhé poloviny 20. století, zejména 50. a 70. léty, poskytuje své nositelce pocit nadřazenosti spojený s do každého detailu vypracovanou elegancí.

V řadě se míchají barevné plochy s kostkovanými a leopardími vzory, kůže s kožešinou, vlnou i krajkou. Klasickou zimní paletu, tvořenou z tmavě zelené, černé, šedé, bílé a červené, obohacuje tyrkysová.

Co se týče typů oděvu, převládají kabáty, kožešinky, kostýmky a koktejlové šaty. Vzhledem k tomu, že mluvíme o Gucci, nedají se opomenout také doplňky - kabelky, vysoké rukavice i podpatky ve stejných texturách a vzorech jako modely samotné.

U tradičního italského brandu nemůže v podstatě nic překvapit. Jedná se o značku, u které známe historii i klientelu, a která může posloužit (ať už originály, či pouze jako inspirace) jen určitému vzorku populace. Kolekce nemá žádné výraznější téma, jaké mívají ty hlavní na jaro nebo zimu, a až na perfektně padnoucí střihy a bezpochyby kvalitní materiály nekřičí “wow”. Nemyslíte?

sediva-cara

Gucci pre-fall 2013
fotografie: © Gucci

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál