autor:

Givenchy - lookbook men A/W 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Givenchy - lookbook men A/W 2013

givenchy men h

sediva-cara

Milovník pánského oblečení značky Givenchy má celkem jasně daný vkus - má rád kůži, trika a svetry ozvláštněné drsně-vtipným potiskem, klasické střihy (včetně těch sukní) i propracované nadčasové kousky. A právě takového milovníka zajisté potěší nový lookbook kolekce na zimu 2013.

K vyjmenovaným tendencím, ke kterým se Ricardo Tisci vrací v každé řadě, se navíc přidává dávka flanelu, pletených svetrů a džínoviny. Kostkovaný vzor převedl známý designér ze své pre-spring kolekce do nové podoby, denimu pouze vrátil přirozenou barvu. Tradiční zimní materiál zastupuje samet a to jak v černé, tak i v nafialovělé verzi.

Co dodat více, než že je kolekce opět vydařená, vyrovnaná a navíc skrývá chytlavé trendy - potenciál v celosvětový rozmach má určitě kravata ve stejném vzoru jako košile.

sediva-cara

Givenchy men A/W 2013
fotografie: © Givenchy

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál