autor:

Francesco Scognamiglio Resort 2012

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Francesco Scognamiglio Resort 2012

Francesco Scognamiglio Resort 2012 hl

Dramatická kolekce italského módního návrháře Francesca Scognamiglio Resort 2012 je co se týče designu velmi nositelná, což pro něj není tolik obvyklé. Pletená a síťovaná trička jsou hitem sezóny spolu se zářícími barvami oblečení. Šperky byly vytvořeny na základě ikonického animovaného seriálu "Scooby Doo".

sediva-cara

Francesco Scognamiglio Resort 2012

(klikáním na obrázky si prohlédněnte galerii)

predel worn

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Alexander McQueen Resort 2012 hl

  Alexander McQueen Resort 2012

  Sarah Burton navrhla novou prázdninovou kolekci Alexander McQueen Resort 2012 s odkazem na prvky z vojenských mundúrů. Kolekce je plná krátkých kabátků, korzetů, leopardích vzorů na doplňcích a vyšívaných viktoriánských krajek.

 • Alexander Wang resort 2012 1

  Alexander Wang resort 2012

  Kolekce Alexander Wang resort 2012 je inspirována rychlostí pohybu, jako například rychlou jízdou na kole. Sportovní charakter je cítit ve všech modelech tohoto amerického designéra.

 • Christopher Kane resort 2012 hl

  Christopher Kane resort 2012

  Christopher Kane se odpoutal od hvězd jak tomu bylo v kolekci resort 2011, avšak barevné vzory opět dominují. Metalické a reflexní duhové barvy v kombinaci s klasickou černou vytváří zajímavé kombinace.

 • Donna Karan resort 2012 hl

  Donna Karan resort 2012

  Siluety sportovně-formální, zdánlivě jednoduchá avšak velmi moderní, to je prázdninová kolekce Donna Karan resort 2012. Resort nemusí nutně znamenat oblečení vhodné pro cestování do dalekých končin, kolekce je určená pro letní večery.

 • Francesco Scognamiglio hl

  Francesco Scognamiglio

  Italský módní fashion designér Francesco Scognamiglio se narodil roku 1975 italských Popmeích. V roce 2010 Francesco Scognamiglio vytvořil šaty pro Lady Gaga, které oblékla na Brit Awards 2010, nyní je považován za módního guru Lady Gaga a Madonny.

 • Frankie Morello Resort 2012 hl

  Frankie Morello Resort 2012

  Italská móda opět útočí. Módní značka závislá na krásných lidech předvádějících nové modely nezklamala ani tentokrát. Přebarvený mix oblečení, které je inspirováno nejotřepanějšími trendy letošního léta.

 • Helmut Lang resort 2012 hl

  Helmut Lang resort 2012

  Helmut Lang kolekce resort 2012 vybočuje z řady ostatních designérů tím, že nepřipomíná veselou prázdninovou kolekci plnou barev, ale spíše řadu, která je určena pro chladnější dny.

 • Kenzo resort 2011-

  Kenzo resort 2011: prázdninová kolekce francouzské módní značky Kenzo

  Prázdninová kolekce franacouzské módní značky Kenzo je plná florálních motivů,. Kreativní ředitel Antonio Marras jakoby vyslyšel volání všech žen a dívek po typicky dívčích motivech.

 • lanvin resort 2012 main

  Lanvin resort 2012

  Francouzská móda Lanvin nabízí velmi širokou škálu modelů, a to i v kolekci resort 2012. Od nejnovějších trendy večerních šatů, přes roztřepené klobouky, plavky, až po nespočet různých doplňků.