autor:

Dion Lee Resort 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Dion Lee Resort 2013

Dion Lee Resort 2013 h

sediva-cara

Diona Lee jsem už představila v přehledu kolekcí z fashion weeků. Resort je druhá řada tohoto mladého australského návrháře, kterou prezentoval z módního centra New Yorku. Nadobro opustil Sydney Fashion Week a je to jen dobře. Dion Lee si zaslouží celosvětovou pozornost.

Tak jako předchozí kolekce i resort se nese hlavně v duchu minimalismu s malými, důležitými detaily. Ovšem tentokrát se zde objevují i složité vzory, které doplňují a podtrhávají střihové řešení daného modelu. Tento prvek či nápad může připomínat ikonické „brnění“ od značky Versace nebo práci Laquana Smithe, Holly Fulton či Clare Lopeman.

Už v předchozí kolekci bylo vidět, že Dion miluje práci s průhledností a v té letošní si s ní vyhrál zase. Opět v kolekci máme průhlednou dlouhou sukni a navíc velmi zajímavě rozčleněnou halenku, kde neprůhledná je jen část zakrývající hrudník a ramena, na zbytek těla je vidět velmi dobře.

Australan se celkem trefil i do aktuálních trendů. Jedním z těch hlavních jsou průstřihy, kterých Dion užil na zádech halenek i na sukních. Druhým z trendů je tkz. „peplum“ střih. V tomto případě Lee na top použil dva materiály – tvrdší na vrchní část, pleteninu na rukávy a volán.

Kolekce jako celek působí velmi celistvě, navíc je velmi vyzrálá. Dion zatím ukazuje, že se může rovnat s těmi největšími jmény.sediva-cara

Lookbook Dion Lee Resort 2013

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • 3.1. Phillip Lim Resort 2013 h

  3.1. Phillip Lim Resort 2013

  Phillip Lim, nedávno oceněný cenou CFDA, představil svůj nový Resort 2013. Hlavním rozdílem oproti předchozím kolekcím je potisk, celkový koncept zůstává stejný – mix sportovního s elegantním, volného s upnutým a střihově zajímavého s prostým.

 • Acne Resort 2013 h

  Acne Resort 2013

  Smaragdová, fialová, zelená s neutrální bílá jsou barvy pro kolekci Acne resort 2013. Tolik typický severský styl značky určený pro mladou dívku v rychle se měnícím prostředí je patrný i tentokrát. Posuďte sami.

 • Bottega Veneta Resort 2013 h

  Bottega Veneta Resort 2013

  Bottega Veneta je značka, která upoutá zejména milovnice elegance za každé situace. Nový Resort 2013 je ucelená kolekce držící se v zajetých kolejích značky. Není tedy žádným překvapením, ale rozhodně ani zklamáním.

 • Chloé Resort 2013 h

  Chloé Resort 2013

  Pokud jde o dokonalou propracovanost a čisté linie Chloé je určitě nejlepším příkladem. Kolekce Chloé Resort 2013 prestižní francouzské značky se nese v duchu silné ženy bez toho, aby ztratila svou ženskost.

 • Marc By Marc Jacobs Resort 2013 h

  Marc By Marc Jacobs Resort 2013

  Mladistvější a levnější sestřička módní značky Marc Jacobs se poohlíží do nedávné historie. V prázdninové kolekci Marc by Marc Jacobs resort 2013 se objevilo všechno, coby v hlavní linii značky bylo až příliš.

 • Marc Jacobs Resort 2013 h

  Marc Jacobs Resort 2013

  Maxi, tak jak si jen dokážete představit. Taková je kolekce Marc Jacobs Resort 2013 resort, po včerejším představení mladistvější liniie Marc by Marc Jacobs Resort, je tu něco, co excentricky smýšlející jedinci a milovníci dlouhých hábitů...

 • Lookbook Jen Kao Resort 2013 h

  Nesyrový Resort 2013 od Jen Kao

  Resort 2013 je tedy o dost sportovnější než předchozí éterické a ženské kolekce. Kromě jednodušších a funkčnějších modelů tomu odpovídá i řada gladiátorských sandálů vytvořená ve spolupráci se značkou Nike.

 • Ohlédnutí za resorty - House Of Holland Resort 2013 h

  Ohlédnutí za resorty - House Of Holland Resort 2013

  Téměř všechny modely, i ty nejvíce elegantní, vyvolávají úsměv na rtech. Když totiž použijete na klasickou halenku vzor puntíků střídajících se s kulatými postavičkami, nemůžete snad ani čekat nic jiného.

 • Ohlédnutí za resorty - Marni Resort 2013 h

  Ohlédnutí za resorty - Marni Resort 2013

  Pomalu se všichni začínají pořádně těšit na prezentace kolekcí pro jaro/léto 2013, ale nám to nedá, abychom se ještě neohlédli za nějakými resorty. Teď vám chceme ukázat lookbook značky Marni.