autor:

Christopher Kane resort 2012

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
Christopher Kane resort 2012

Christopher Kane resort 2012 hl

Christopher Kane se odpoutal od hvězd jak tomu bylo v kolekci resort 2011, avšak barevné vzory opět dominují. Metalické a reflexní duhové barvy v kombinaci s klasickou černou vytváří zajímavé kombinace. Všechny modely jsou velmi jednoduché, důraz je kladen právě na ony barvy. Jen málokterý z designérů se odváží pro kolekci, která by měla být tolik nositelná, jako resort a zároveň natolik výrazná.

sediva-cara

Christopher Kane resort 2012

(klikáním na obrázky si prohlédněnte galerii)

predel worn

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Balenciaga nový

  AKTUALIZOVÁNÝ SPECIÁL: Kdo převezme Balenciagu?

  WWD.com i bristký Vogue píší o Wangovi jako jasné věci, za zdroj uvádějí někoho z okolí. Oficiální prohlášení má Balenciaga vydat příští týden.

 • Alexander McQueen Resort 2012 hl

  Alexander McQueen Resort 2012

  Sarah Burton navrhla novou prázdninovou kolekci Alexander McQueen Resort 2012 s odkazem na prvky z vojenských mundúrů. Kolekce je plná krátkých kabátků, korzetů, leopardích vzorů na doplňcích a vyšívaných viktoriánských krajek.

 • Alexander Wang resort 2012 1

  Alexander Wang resort 2012

  Kolekce Alexander Wang resort 2012 je inspirována rychlostí pohybu, jako například rychlou jízdou na kole. Sportovní charakter je cítit ve všech modelech tohoto amerického designéra.

 • Balenciaga - lookbook pre-fall 2013 h

  Balenciaga - lookbook pre-fall 2013

  Nepřeberné množství kolekcí s označením pre-fall se v posledních týdnech noří z dílen světových značek. Přestože dobrá je většina, některé ihned zaujmou (ne)obyčejným štítkem. Představujeme přechodnou Balenciagu vytvořenou v designérské pauze.

 • Christopher Kane hl

  Christopher Kane

  Christopher Kane je mladý skotský návrhář, pod jehož jménem se ukrývá značka, která je na trhu od roku 2006. Rok od své první prezentace získal cenu New Designer of the Year v soutěži British Fashion Awards.

 • Donna Karan resort 2012 hl

  Donna Karan resort 2012

  Siluety sportovně-formální, zdánlivě jednoduchá avšak velmi moderní, to je prázdninová kolekce Donna Karan resort 2012. Resort nemusí nutně znamenat oblečení vhodné pro cestování do dalekých končin, kolekce je určená pro letní večery.

 • Francesco Scognamiglio Resort 2012 hl

  Francesco Scognamiglio Resort 2012

  Dramatická kolekce italského módního návrháře Francesca Scognamiglio Resort 2012 je co se týče designu velmi nositelná, což pro něj není tolik obvyklé. Pletená a síťovaná trička jsou hitem sezóny spolu se zářícími barvami oblečení.

 • Frankie Morello Resort 2012 hl

  Frankie Morello Resort 2012

  Italská móda opět útočí. Módní značka závislá na krásných lidech předvádějících nové modely nezklamala ani tentokrát. Přebarvený mix oblečení, které je inspirováno nejotřepanějšími trendy letošního léta.

 • Helmut Lang resort 2012 hl

  Helmut Lang resort 2012

  Helmut Lang kolekce resort 2012 vybočuje z řady ostatních designérů tím, že nepřipomíná veselou prázdninovou kolekci plnou barev, ale spíše řadu, která je určena pro chladnější dny.