autor:

3.1 Phillip Lim - lookbook pre-fall 2013

kategorie:
Lookbook
publikováno:
počet komentářů:
0
3.1 Phillip Lim - lookbook pre-fall 2013

philip lim prefall h

sediva-cara

Motorkáři a gangy. Jejich drsným stylem se inspiroval Phillip Lim při výrobě své nejnovější předpodzimní řady. Změkčil ho a dokázal transformovat v sen každé módní nadšenkyně.

Modré zakulacené bundy, pletené svetry i trika posel oblíbený návrhář ozdobnými avšak funkčními zipy. Téměř každý model můžete až do zbláznení rozepínat a zapínat, a na těch, na nichž dekorace chybí, si užijete plisování či potisky orlů, reálných krajin i leopardího vzoru.

Oděvy v černá, bílé, hnědé, modré a tělové barvě se mixují do podob vytvářejícíh všemožné looky od futuristického pojetí elegance až po vyloženě volnočasovou záležitost. Mistr doplňků neopomněl zvýraznit výsledný efekt daného stylu kabelkami, batohy i specifickou obuví.

Limova nová řada je velmi kompaktní a skrývá celou řadu inspirace. Slibujeme, že po prohlédnutí galerie ji zaručeně načerpáte dostatek...

 

Další kolekce pre-fall 2013

sediva-cara

3.1 Phillip Lim pre-fall 2013
fotografie: © 3.1 Phillip Lim

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál