autor:

Nová pražská značka Wolf Cult Foundation

kategorie:
Interview
publikováno:
počet komentářů:
6
Nová pražská značka Wolf Cult Foundation

 

Pražská nezávislá značka Wolf Cult Foundation vznikla v roce 2011 v Praze. Jejím zakladatelem je Igor Bruso, kterého kolekce čerpají hlavně ze severské black a thrashmetalové kultury. Wolf Cult se orientuje na limitované edice, takže určitě jejich trika nebude mít každý. Ale hlavně – mají rádi temno, a to je (aspoň pro mě) malé, ale ne bezvýznamné plus.

 

 

Co byl prvotní impuls k vytvoření značky?

Impuls k vytvoření značky přišel s nekonečnou láskou k takovým značkám, jako jsou Cheap Monday, Acne, Damir Doma, Obey nebo Weekday.

 

 

Čím se necháváš inspirovat?

Inspiruje mne ulice, lidi kolem, hudba, když vidím zajímavý věci, který si lidi sami vyráběj. Je toho hodně z čeho čerpám inspiraci.

 

 

Kde budu věci od Wolf Cult k dostání?

Věci jsou k dostání na našich webových stránkách od neděle 8. 1., ale prodávat po kamarádech a známých jsme začali a už je půlka kolekce pryč.

Wolf Cult Foundation trička

 

 

Tak, to aby se lidé pospíšili, pokud chtějí, aby jim ještě něco zbylo… Chystáš nějaké další kolekce/projekty?

Určitě Wolf Cult bude pokračovat. Už je v progressu další kolekce a doufám, že se brzo pohneme dál, než je jen jeden střih triček a scoopnecku. Stále hledáme novy lidi, který by měli zájem a chuť pracovat s námi.

 

Kolekce triček Wolf Cult Foundation AW11

klikáním na obrázky si prohlédněte galerii
Fotografie: Tomáš Slavík

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


6 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist