autor:

Jenodílné plavky We Are Handsome - exkluzivní rozhovor s tvůrci

kategorie:
Interview
publikováno:
počet komentářů:
0
Jenodílné plavky We Are Handsome - exkluzivní rozhovor s tvůrci

we are handsome 001

We Are Handsome je nejnovější kolekce plavek Australské dvojky, designera Indhra Chagourye a Jeremy Somerse. Australští tvůrci se specializují na originální design v omezených kolkecích a přinášejí vám tak zaručenou pozornost na pláži, nebo u bazénu. Současná kolekce je inspirovaná retromotivy sedmdesátých a osmdesátých let v kombinaci s nadčasovým jednodílným střihem plavek. Každý kousek je vyrobený ručně z té nejkvalitnější italské Lycry a potištěn vysoce odolnými barvami.

 

plavky 2010 007

 

Samotný Jeremy Somers nám poskytl tento exkluzivní rozhovor.

 

1) Proč jste se rozhodli navrhovat právě plavky?

Plavky jsou zřídka okouzlující a málokdy vystupujou z řady, většinou jsou pouze jako funkční část oblečení. Naším cílem je změnit toto vnímání a doufejmě že jsou pryč dny, kdy byly pouze jednobarevné plavky s květinovými potisky, nebo pruhy. Náš label vzniknul čistě jako kreativní nápad, nikdy jsem nevěřili že by to mohl být bussines, nebo že by mohla vzniknout celá řada.

 

plavky 2010 006

 

2) Plánujete rozšířit svojí své linie? Například boty, doplňky... atd.

Až budeme hotovi s touto sezónou, uděláme si jakousi inventuru a shrneme jak to vše dopadlo a pokud si budeme myslet, že můžeme postoupit dál, tak jsem si jistý že to uděláme. Samozřejmě že máme další nápady, ale nemůžeme je s vámi přeci sdílet :)))) Budeme xpandovat pokud příjde správný čas a vše dopadne bude na svém místě.

 

plavky 2010 005

 

3) Jak by jste popsali svůj styl?

Náš styl je ( řečeno jením slovem ) UNIKÁTNÍ. Vytváříme plavky, v kterých se žena bude cítit vyjímečná když je oblékne. Pro každého z nás je tonto pocit trochu odlišiný, ale vždycky je dobrý! Chceme aby se v tom každý našel. Náš styl se neustále mění. Tato první řada má pro každého něco, ať už to má být potisk, který je sexy, provokativní, roztomilý, nebo dokonce sentimentální.

 

plavky 2010 004

 

4) Kolik kusů od každého tisku je k dostání?

Vyrábíme pozuze několik set plavek z každého tisku. Vzhledem k tomu že naše výrobky jsou tak jedinečné a jestliže mají být exkluzivní a být viděny, kdekoli kde se v nich oběvíte!

 

plavky 2010 003

 

5) Plánujete také vytvořit takovou cool linii také pro muže?

Právě jsme dodělali naší první linii pánských plavek ( euro šortky ), který bude v prodeji na konci roku. JSOU ÚŽASNÉ!

 

plavky 2010 002

 

6) Kdo je pro vás dokonalým zákazníkem?

Co takhle popsat perfektní dívku, která nosí naše věci? Ona je ten typ dívky, která miluje alespoň trochu pozornosti. Avšak není žádná necuda, ale samozřejmě o sobě ví že když vyjde z domu ven vypadá dobře a co je důležitější, cítí se dobře a má o sobě dobré mínění. Je krásná,... ale má v sobě jistou grácii a prosperitu, miluje tanec, jídlo a smích. KAŽDÝ Z NÍ BLÁZNÍ!

 

plavky 2010 001

www.wearehandsome.com

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál