autor:

Účesy známých osobností v knize: Whose Hair?

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
11
Účesy známých osobností v knize: Whose Hair?

Častokrát se stává, že dostáváme různé přezdívky (většinou trošku posměšné) podle toho, co nosíme na hlavě. Vlasy jsou osvědčeným poznávacím znamením nás všech, pokud nám z nějakého důvodu pokrývka hlavy už nevypadala. Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. V případě, že náhodou žádné nemáte, netřeba se stresovat, i bez vlasů můžete zaujmout.

Máte-li slabost pro skladování a sbírání zajímavých knížek - publikací, čtěte dál. Poznávaní známých osobností podle účesu začíná být zajímavou záležitostí, a to díky knížce "Whose Hair?" od britské ilustrátorky Christiny Christoforou. Kniha obsahuje 200 originálně nakreslených účesů filmových hvězd, politiků, sportovců a slavných osobností. Obrázky mapují vlasy bez obličejů a vy tak máte možnost si tipovat komu nakreslené vlasy patří. Je až překvapivé kolik lidí je možné poznat podle vlasů aniž byste spatřili jejich tvář. Kniha je k dispozici online na stránkách vydavatelství, nebo třeba ve známém francouzském conceptstoru Colette.

 

Ukázka účesů z knihy Whose Hair
autor: Christina Christoforou
vydavatelství: Laurence King Publishing

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


11 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist