autor:

Účesy pro krátké vlasy 2014/2015

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Účesy pro krátké vlasy 2014/2015

Krátké vlasy. Nic, co by hrdé majitelky krásných a zdravých dlouhých vlasů zvedlo ze židle, ale možná inspirovalo ty, které nejsou s délkou ani kondicí svých vlasů spokojené a dlouho už se poohlížejí po nějaké změně a nejsou si jisté, zda jim účesy z krátkých vlasů budou slušet a sedět.

 

Pedro del Hierro jaro/léto 2015

 

Ostwald Helgason Resort 2015

 

Nili Lotan jaro/léto 2015

 

Krátké vlasy

Pokud máte ve svém kadeřníkovi důvěru, pak se ho zeptejte a on vám (doufejme) na rovinu řekne, zda se pro to váš obličej hodí. Obecně se říká, že krátké vlasy sluší spíše oválnému a srdcovitému tvaru obličeje a méně už kulatému a hranatému.

 

Mugler Resort 2015

Milly Resort 2015

 

J. Mendel Resort 2015

 

Nili Lotan jaro/léto 2015

 

Účesy z krátkých vlasů - chlapecký sestřih

Chlapecký sestřih zdůrazní váš obličej, zejména oči a rty (ahoj, výrazné rtěnky!), také odhalí štíhlou šíji a krk. A hlavně - dodá mladistvější vzhled. Faktu, že trend roku 2014 i 2015 velí zkracovat, si všimly i celebrity a tak se krátkým střihem vlasů pyšní např. Emma Watson. Miley Cyrus, Jennifer Lawrence nebo Anne Hatheway.

 

Balmain Resort 2015

 

Paul & Joe Resort 2015

 

Účesy z krátkých vlasů pro sezónu 2014/2015

Pokud tápete nad dilematem, zda dlouhé či krátké, zvolte chytrý kompromis, jímž je mikádo. Zvlněné, s ofinou či bez, delší po ramena, odvážnější pouze v délce pod uši, delší vpředu než vzadu, střih do podkovy, s pěšinkou na straně či uprostřed... Variant je mnoho a na všechny po chvíli přijdete, taktéž na tu, která sedí nejlépe právě vám.

 

Assembly jaro/léto 2015

 

Ellery Resort 2015

Ellery Resort 2015

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál