autor:

Účesy 2014 na denní nošení - výběr toho nejlepšího

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Účesy 2014 na denní nošení - výběr toho nejlepšího
Pokud jste zvědaví, jaké účesy a účesové trendy budou v roce 2014 moderní, můžete pod pokličku vlasovým stylistům nahlédnout právě teď. Nová sezóna vždy přichází s mnoha (staro)novými nápady a možnostmi, že je velmi snadné se v nich ztratit.  - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/hairstyling/damske-ucesy-2014-vyber-toho-nejlepsiho/#sthash.8iKb7783.dpuf
Pokud jste zvědaví, jaké účesy a účesové trendy budou v roce 2014 moderní, můžete pod pokličku vlasovým stylistům nahlédnout právě teď. Nová sezóna vždy přichází s mnoha (staro)novými nápady a možnostmi, že je velmi snadné se v nich ztratit.  - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/hairstyling/damske-ucesy-2014-vyber-toho-nejlepsiho/#sthash.8iKb7783.dpuf

Pokud jste zvědaví s čím sezóna jaro/léto 2014 přichází na poli účesových trendů a s jakým požadavkem na svého kadeřníka uděláte dojem jakožto znalkyně trendů, tento článek je určen přesně vám. Nová sezóna vždy přichází s mnoha (staro)novými trendy a ty jsou v menší či větší míře něčím obohaceny. Čím že přesně pro nadcházející, doufejme slunečné, měsíce? Zjišťujte v následujících řádcích.

 

Velké měkké vlny

Velké měkké vlny 1
Ace & Jig jaro/léto 2014

Dobrá zpráva pro líné holky! Největší trend jara a léta jsou vlny, které vypadají co nejvíce uvolněně. Čím více náhodně umístěné a rozcuchané vlny budou, tím lépe. Je tu bohužel jedno ALE. Čím více se totiž nějaký trend tváří uvolněně a jakoby nepropracovaně, tím je těžší ho vytvořit správně.

Nízký culík

nizky culik 1
Poustovit jaro/léto 2014

Nízký culík byl na přehlídkách pro jaro/léto 2014 hojně využíván a to přece musí něco znamenat.  Každý začátek špatného dne můžete alespoň zčásti zahnat tím, že vám to bude extrémně slušet. A pro to je nízký, na zátylku sepnutý, super hladký culík jako stvořený. Pokud ho ještě přestříkáte lakem ve spreji s leskem, splňujete všechny body tohoto trendu.

Princeznovský zaplétaný cop

culíky 1
Giles jaro/léto 2014

Jeden z nejženštějších a nejroztomilejších trendů na toto jaro/léto jsou určitě princeznovské zaplétané copy, které sluší každé ženě. Trend, který se stále vrací, ale jeden z těch, kdy si nestěžujete. Pokud ho navíc spletete na stranu a horní část záměrně trochu rozcucháte, tleskáme vám za perfektní následování tohoto krásného trendu.

Mikádo

mikado WERTFGH
Martin Grant jaro/léto 2014

Co se týče střihu vlasů, nejvíce s dobou půjdete, pokud si necháte vytvořit mikádo. Jeho tvarů je nespočet a tak se nejdříve pečlivě poraďte se svým hairstylistou, který je zrovna pro vás ten pravý. U mikáda je navíc vše o jeho střihu a ničem jiném – pak už je potřeba pouze minimum stylingových produktů.

Na mnoha přehlídkách, jako např. Altuzarra, Balmain, Burberry nebo Marc Jacobs bylo mikádo absolutní jedničkou, takže proč se neinspirovat u těch nejpovolanějších? A právě modelky na show Marca Jacobse předvedly ještě o něco odvážnější verzi mikáda – s ofinou ustřiženou uprostřed čela.

Dlouhé a rovné vlasy

rovne dlouhe vlasy 1
Katie Ermilio jaro/léto 2014

Jednoduše, ale přitom velmi žensky působí nejen pro modelky mimo službu, když přebíhají z castingu na casting a jejichž je toto oblíbená úprava vlasů, účes z dlouhých a rovných vlasy. Spíše než je rovnat žehličkou se pokuste je vyfoukat tak, aby výsledkem byl přirozeně vypadající, vzdušný účes.

Jediná nastraha číhá v tom, že při rozpuštěných vlasech je detailně vidět (ne)kvalita vlasů, proto se nebojte vlasových masek a zábalů, které je perfektně vyživí zevnitř.

Střední délka vlasů

stredni delka vlasu 1
Tucker jaro/léto 2014

Ať už se snažíte dohnat ztracené mikádo nebo chcete prostě změnu, střední délka vlasů vyžaduje minimum péče a je skvělým oživením. Pro některé tvary obličeje se hodí objem, pro některé zase lehké zvlnění. Předpokládejme, že od kadeřníka odejdete se správnou variantou o kterou se poté budete více či méně úspěšně snažit samy.

Krátký sestřih

njxns kratky sestrih
Preen Line jaro/léto 2014

Pokud nejsou dlouhé vlnité vlasy to, co byste rádi nosili nebo k tomu jednoduše nejsou vaše vlasy uzpůsobeny, zkuste krátký sestřih. Existuje jich mnoho a pokud si vyberete správně, perfektně vynikne tvar obličeje, oči a v kombinaci se správným líčením si najednou budete připadat mnohem atraktivnější než v polodlouhých/polokrátkých a vlastně nijakých vlasech.

Doplňky ve vlasech

doplnky ve vlasech 1
Fashion East jaro/léto 2014

Kdy jindy vyzkoušet všemožné doplňky do vlasů, když ne na jaře a v létě! Čelenky jsou nejen atraktivním doplňkem, ale i velmi praktickým (především na 3-4 denních festivalech se toho s nimi dá poměrně hodně zakrýt…). Mistrem v používání čelenek, čelenek z květů a nejrůznějších šátků je rozhodně Dolce & Gabbana. (Jen si dovolíme doporučit trochu tréninku předtím než budete chtít svoji květovanou kreaci předvést naživo).

Vyčesané vlasy odhalující krk

vycesane vlasy odhalujici krk 1
Nicolas Andreas Taralis jaro/léto 2014

S jakkoli vyčesanými vlasy, které odhalují krk, nešlápnete tuto sezónu vedle. Chtěně či nechtěně rozcuchané působí mladistvě a téměř bez vynaloženého úsilí. A o to přesně jde! Ve finále projeďte prsty část nad čelem, aby vše dělalo dojem: „ Takhle jsem se probudila.“ Několik vzadu volně visících pramenů také není na škodu ;)

Mokrý vzhled vlasů

mokry vzhled vlasu 1
Vionnet jaro/léto 2014

Mokrý vzhled vlasů určitě není pro každého a je velmi těžké ho provést tak, aby výsledek nevypadal spíše katastrofálně. Vlasy jsou tu ale přece od experimentování a nikdo neříká, že si tento trend nemůžete vyzkoušet o víkendu sama doma, kdy pokud se dílo nezdaří, prostě si hlavu umyjete.  Vypadá dobře na krátkých i delších vlasech, do hladka uhlazených nebo dole sepnutý do culíku.

Ofiny

pinko ofiny
Pinko jaro/léto 2014

S ofinou se dá vykouzlit nejen jiný účes, ale doslova i jiný člověk, takže pokud nechcete radikálně experimentovat s délkou vlasů vzadu, proč to nezkusit vpředu. Jemnější varianta než jaká se objevila na modelkách u Fendi či Marca Jacobse, je delší ofina, kterou budete nosit na stranu.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál