autor:

Účesy 2014 na denní nošení i letní festivaly

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Účesy 2014 na denní nošení i letní festivaly

Ať už se chystáte na zítřejší legendární Glastonbury nebo "jen" na některý z českých hudebních festivalů, určitě už jste strávili nějaký čas přemýšlením nad správným outfitem. A stejně tak jako perfektní oblečení je potřeba i dokonalý účes. Takový, který je praktický, pohodlný, nebude vyžadovat žádnou speciální péči, vydrží vypadat stejně nejlépe celé tři dny ve festivalovém vedru, vlhkosti a přecpanosti.

Nejen americké svátky hudby vyvolávají nenucený bohémský dojem a ten je vždy spojen s copy, vlnami, květinami, velkými klobouky a hlavně džínovými šortkami, holínkami a lehkými topy, přes které v noci jen přehodíte bundičku.

Pamatujte, že budete tančit, zpívat, skákat a...spát v něm ve stanu, kde můžete na zásuvku, žehličku, kulmu a podobné moderní vymoženosti okamžitě zapomenout. Jediné, co budete mít k dispozici je pravděpodobně kapesní zrcátko, hřeben a své šikovné ruce.

 

1. Zaplétané copy

Nic nekřičí bohémskou náladou více než zaplétané copy. Čím delší vlasy, tím lépe, ale je možné ho zvládnout i s těmi polodlouhými. Cokoli zapleteného drží vlasy z obličeje a se suchým šamponem a šikovnýma rukama můžete docílit zároveň atraktivity, praktičnosti a pohodlí. Zaplétané copy mají také jednu další obrovskou výhodu: Když je po 2 dnech rozpustíte, máte nádherné přírozené vlny ;)

 

Copy

 

2. Květiny a vlny

V létě toho venku spousta kvete, takže by byla škoda nevyužít to i ve svůj prospěch. Pokud máte dlouhé vlasy a zvládáte vytvořit měkké vlny, zkuste si zaplést do vlasů čerstvé květy. Čím kontrastnější barva, tím lépe. V mnoha řetězcích už se prodávají i čelenky s umělými, ale docela dobře vypadajícími, květy. Ty si pak jen do vlasů nasadíte a nebo uvážete přes čelo směrem dozadu.

 

Vlny

 

3. Šátky ve vlasech

Zavázat ho můžete na nekonečně mnoho způsobů: využít celou jeho plochu, srolovat na tenký ši středně tlustý proužek, nahoře stvořit výraznou mašli nebo naopak spojení obou konců schovat pod vlasy atd. Že se dá chytře uvázaným šátkem i mnohé schovat a přitom vypadat, že jste si odskočili z editorialu módního magazínu, snad netřeba připomínat. Chce to sice cvik a trochu trénování, výsledný efekt za to ale stojí a festival je ideální místo pro to se trochu odvázat - i co se týče vlasů :)

 

 

4. Drdol

Pokud si stále nejste jisti svou účesovou volbou, možná bude nejjednodušší klasický zamotaný a vlásenkami upevněný drdol, který můžete dále vyšperkovat doplňky (květina, ozdobná gumička atd.). P.S.: Také se vám vždy povede nejlépe vypadající drdol, když si jen tak bez zrcadla zamotáte narychlo vlasy, aby se vám nenamočili ve sprše? :)

 

 

5. Klobouk

Pokud v den odjezdu nevypadáte naprosto stejně jako v den příjezdu na festival, nezoufejte. Vždy je tu ještě jedna záchranná možnost, která splňuje účel a zároveň vás povýší na vrchol módního festivalového žebříčku. Samozřejmě mluvíme o klobouku - nejlépe s širokou krempou, klidně i slaměném. O stupínek níže bychom zařadili kšiltovku, která ale se správnými slunečními brýlemi vypadá taky skvěle a schováte pod ní téměř všechno.

 

Kloboukkk

Proč nechávat klobouky jen mužům, když ženám tolik sluší? Z hlediska praktičnosti a stupně atraktivity si nemůžete vybrat lepší doplněk než je klobouk - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/28-prikladu-kdy-klobouky-perfektne-doladuji-a-pozdvihuji-outfit/#sthash.4dfcIE3l.dpuf

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál