autor:

Šátek jako vlasový doplněk: 30 příkladů perfektního doladění outfitu

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Šátek jako vlasový doplněk: 30 příkladů perfektního doladění outfitu

Stejně jako pouhý pásek (prohlížejte ZDE), i šátek může s vaším vzhledem udělat mnoho. Zavázat ho můžete na nekonečně mnoho způsobů: využít celou jeho plochu, srolovat na tenký ši středně tlustý proužek, nahoře stvořit výraznou mašli nebo naopak spojení obou konců schovat pod vlasy atd.

Do té doby jednoduchý a obyčejný outfit ve vteřině promění na něco velmi chic, trendy a stylového. V Itálii, Francii či Velké Británii se s nimi ženy "kamarádí" mnohem více a je škoda, že u nás si pořád představíme šátek pouze tak, jak ho nosili naši pra pra rodiče. V té době byl šátek čistě praktickou záležitostí, nyní může být obojím - praktickým i stylovým doplňkem.

Že se dá chytře uvázaným šátkem i mnohé schovat a přitom vypadat, že jste si odskočili z editorialu módního magazínu, snad netřeba připomínat. Následující fotogalerie slouží jako návnada k vyzkoušení něčeho, na co jste zatím neměli odvahu a doufáme, že alespoň několik z vás přesvědčíme, že tento trend netřeba nechávat "stylovějším" národům.

Tip: Chce to sice cvik a trochu trénování, výsledný efekt za to ale stojí a na nevěřícné pohledy kolemjdoucích reagujte úsměvem ;)

V podobném duchu jsme vám představili trend šatů/sukní s teniskami (ZDE), pásků, které ve vteřině vylepší váš outfit (TADY) a také fakt, že i na kole vám to může slušet (TADY).

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál