autor:

Podzim 2013 - punkem inspirované účesy

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
1
Podzim 2013 - punkem inspirované účesy

Punk-rocková éra 70.let zanechala ve světě svou nesmazatelnou stopu nejen jako hudební žánr, ale také jako zdroj téměř nevyčerpatelné inspirace pro módu a umění, na což plynule navazují i trendy v účesech. Punk a grunge jsou jedny z největších trendů právě teď začínající sezóny, takže krátké střihy, asymetrie a cokoli bláznivého je nejen povoleno, ale důrazně doporučováno. Punková kultura je totiž ta, která rozvíjí kreativitu a přemýšlí za hranicemi obyčejnosti a všednosti.

Podzim 2013 definuje punk trochu rozdílně než tomu bylo dříve a se znovuobjevením lásky a obdivu k punkové módě (hudbě, stylu...) přichází i zájem o punkem inspirované účesy. Jeho relevance je nezpochybnitelná, ale rozhodně to není styl pro každého a jeden z nejjednodušších způsobů jak s tímto trendem začít, je skrze účes. V pokračování tohoto článku se můžete a nemusíte inspirovat přehlídkovými moly a jak tento trend uchopili světově proslulé značky.

 

 

Balmain

Tento trend vypadá skoro jako kdybyste si vlasy sami sčesali dozadu prsty a konečný výsledek je velmi přirozený. Právě velký objem ve vrchní části přidává špetku drzosti a tím pádem punku. Je to jednoduchý, velmi snadný způsob, jak punk nenásilně začlenit do svého vzhledu.

 

 

Marc Jacobs

Opravdový punk se objevil na přehlídkách Marca Jacobse a je odvážný a prostě...krátký.

 

 

Fendi

Punkerská "číra", ještě k tomu barevná, jsou pro podzim 2013 to pravé. Tento typ účesu ale vyžaduje značné úsilí. S klidem ale můžete namísto vyholených partií na boku hlavy splést velmi těsný zapletený cop a ten na vrchu hlavy přichytit a překrýt falešným "čírem". Výsledek, jak byl vidět například na show značky Fendi, je velmi chi a modelkám tahle vlasová anarchie slušela.

 

Haider Ackermann

Tento typ účesy přímo vykřikuje: " PUNK!" Tmavé, téměř černé kořínky vlasů a blonďato-bílé konečky, navíc vytažené vzhůru do špiček.

 

Thakoon

Na této fashion show na hlavách modelek k vidění elegantní drdoly, ale s nestejně dlouhou, asymetrickou, velmi výraznou ofinou. Víc moderně už to asi nejde.

 

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist