autor:

Pánské účesové trendy 2015 dovolují (téměř) vše: Od účesů z krátkých vlasů až k dlouhým zamotaným v culíku

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Pánské účesové trendy 2015 dovolují (téměř) vše: Od účesů z krátkých vlasů až k dlouhým zamotaným v culíku

 

Zatímco základ účesu se od těch v minulých letech výrazně neliší, jeho úprava ano. Pánské trendy se přece jenom vyvíjejí o něco pomaleji a u účesů jde především o styling. V posledních letech účesům dominuje střih „undercut“ a uhlazená patka, a i letošní trendy vycházejí především z těchto účesů. Pokud letos nechcete šlápnout vedle, mrkněte, které to jsou.

 

1. Na ježka


Obecně v posledních letech platí trend delších vlasů, pokud jste však líní na to, se každé ráno nějakou tu čtvrthodinku vlasům věnovat, zvolte střih na ježka. I takový střih může vypadat dobře, pokud vám vlasový stylista boky a zadní část více vyholí a zbytek ponechá malinko delší.

 

Ježek 1

 

2. Ostře řezaná ofina


Tento trend, který se na přehlídkových molech objevil už minulý rok, se stal mezi muži natolik oblíbený, že zůstává trendem i pro rok 2015. Ovšem v poněkud pozměněné formě. Základem toho účesu je klasický „undercut“, horní delší část vlasů si pak nechejte zastřihnout do ostře řezané ofiny.

Skvělé na tomto looku je, že sluší všem tvarům obličeje. Pro koho je ale nejideálnější, jsou muži s kulatým obličejem, protože dlouhá ofina sčesaná na bok jim opticky prodlouží obličej. Čím delší si také ofinu necháte narůst, tím lépe.

 

Ofina 1

 

3. Modern Pompadour


Tento účes, který vznikl už v 18. století a byl pojmenovaný po Madam de Pompadour, v mužském provedení poprvé předvedl Elvis Presley. Od té doby se napříč módní historií těší velké oblibě mezi pány a to právě pro své využití jak u krátkých tak i delších vlasů. Sluší však spíše hranatým obličejům.

Tento rok zvolte styling s pěšinkou na boku a účesu dodejte pomocí pomády pořádně lesklý finish. Pokud nevíte, jak si takový pompadour nastylovat, mrkněte na youtube kanál The Pomp, kde najdete spoustu tutoriálů jak tento stylový účes vytvořit.

 

Pompadour 1

 

4. Choppy side

Největším trendem pro tento rok je tzv. „choppy side“ efekt, kdy boční strany navrchu zůstávají delší a spodní část je výrazně zkrácena. Vrch opět ponechejte delší. U tohoto účesu si nezapomeňte pořádně vyhrát s texturou vlasů.

 

Beckham 1 do čl.

 

5. Undercut

V posledních letech velice oblíbený „undercut“ budeme na mužích vídat i tento rok. Tento střih je aktuálně pravděpodobně tím nejoblíbenějším pánským účesem. Jak by taky ne, když sluší téměř každému tvaru obličeje a na hlavě jej stále nosí módní ikona a tvůrce tohoto trendu David Beckham.

 

Beckham 2 do čl.

 

6. Bun

Pokud jste zastáncem delších vlasů, svažte je letos do níže položeného ne příliš staženého drdolu. Co si budem povídat, tento účes je pravděpodobně tím nejvíc sexy účesem posledních let, a to hlavně v kombinaci s pěkně opečovávaným vousem. Pokud však nejste majitelem kvalitních a hustých vlasů, raději tento účes ponechejte jiným. 

 

men Hair 34

 

7. Kudrnaté

Dlouhé vlasy čím dál víc nabývají na popularitě a v kombinaci s kudrnatými vlasy vypadají stejně dobře, ne-li ještě líp. Tento rok je ve znamení dlouhých a divokých kudrn. Takže pokud jste šťastným majitelem vlnitých nebo kudrnatých vlasů, nechte jim trochu volnosti a dovolte jim pár centimetrů poporůst.

Takovým vlasům je však potřeba věnovat řádnou péči a hlavně je důležité pro ně najít ten správný střih. S tím vám však nejlépe poradí váš vlasový stylista.

 

Curly Hair

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál