autor:

Pánské střihy a účesy 2014/2015

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Pánské střihy a účesy 2014/2015

Doba, kdy muži na svém obličeji dbali maximálně o vousy je naštěstí nenávratně pryč a čím dál více jich chce mít i správný a obličeji lichotící střih vlasů. Co se pro který z nich hodí vám nejlépe poradí váš vlasový stylista, ale co zrovna letí a s čím si rozhodně neutrhnete ostudu vám řekneme my.

 

1. "The Undercut"

Tento střih prostě vypadá dobře téměř na každém muži a když s ním začal David Beckham a následovala ho do dnešního dne snad celá Velká Británie, kde je nyní tento střih téměř účesovou uniformou, musí na něm logicky něco být. Sluší všem tvarům obličeje i všem typům vlasů a s bujnými vousy? Ano! Skvěle vypadá jak s oblekem na pracovní schůzku, tak s šortkami a trikem na plážové promenádě.

 

Paul & Joe jaro/léto 2015

 

Viktor & Rolf podzim/zima 2014

 

2. Pánské účesy s ofinou

Ofina rozhodně není jen holčičí záležitost apokud vypadá tak nějak lehce a nenuceně a vlasy samy spadají do čela, může velmi slušet i mužským tvářím. Obyčejný účes ozvláštní a a na celkový vzhled pak může mít výrazný a doufejme i pozitivní vliv. Tvarů ofin a jejich zakončení je mnoho - od krátké, přes polodlouhou až k dlouhé, zastřižené dokulata, rovně, do špiček nebo klidně i nepravidelně (čím větší "nepořádek", tím lépe).

 

Todd Snyder podzim/zima 2015

 

Tom Ford jaro/léto 2015

 

Trussardi jaro/léto 2015

 

A.P.C. jaro/léto 2015

 

A.P.C. podzim/zima 2015

 

3. Pánské účesy z dlouhých vlasů

Dlouhé vlasy vypadají na málokterém muži dobře (čest výjimce jakou je např. zpěvák Jared Leto), ale pokud je střih i styling perfektní, rozhodně se mu dostane pozornosti a to i když nestojíte na jevišti a nezpíváte rockovou baladu. Aby celkový dojem nepůsobil až příliš, doporučujeme ponechat tvář hladkou a do vlasů nanést trochu matného vosku. Trendem pro rok 2015 je rozdělení vlasů pěšinkou přesně uprostřed hlavy. Důležité jsou zdravé a husté vlasy, pokud je takové nemáte, raději se tomuto účesu vyhněte.

 

Pánské ú

Pánské 2

Haider Ackermann jaro/léto 2015

 

Pánské 3

Boglioli jaro/léto 2015

 

4. Gelem uhlazené vlasy s pěšinkou na straně

Správný střih pro tento typ účesu jsou vlasy na bocích hlavy krátké a postupně sestříhané a na vrchu hlavy delší. Než se začnete snažit o perfektní pěšinku, nejprve vetřete do vlasů malé množství (!) gelu či vosku a sčeště je dozadu. Pokud nechcete, aby výsledek působil příliš mastně, použijte také suchý šampón. Pro odvážlivce a experimentátory je tu pak trend nagelovaných pramínků spadajících do čela...

Stále více mužů se uchyluje k léty prověřené klasice a to nejen v oblékání, ale i v účesech, takže pokud na vás z tohoto dýchá doba před několika desítkami let, vězte, že klišé o navracejících se trendech není pravdou jen u oblečení, ale i zde.

 

Haider Ackermann jaro/léto 2015

 

Todd Snyder podzim/zima 2015

 

A.P.C. jaro/léto 2015

 

5. Pánský střih s vlasy vzadu kratšími a vpředu delšími

Účes s vlasy vzadu ostříhanými nakrátko, oproti ofině, která sahá až k očím a je sčesaná křážem přes čelo.

 

Haider Ackermann jaro/léto 2015

 

Sacai podzim/zima 2014

 

Balmain podzim/zima 2014

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál