autor:

Dámské účesy 2015 pro dlouhé i polodlouhé vlasy - výběr toho nejlepšího

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Dámské účesy 2015 pro dlouhé i polodlouhé vlasy - výběr toho nejlepšího

V účesových trendech jsou sice sezónu od sezóny změny, ale v zásadě nemůžete (v případě, že máte správný střih korespondující s vaším obličejem) udělat extrémní faux pas.

Na přehlídkách pro jaro/léto 2015 byly k vidění následující trendy a zásadní bylo zjištění, že po podzimu a zimě se nezkracuje, nýbrž prodlužuje. Krátkovlasé modelky byly raritou a naprostá většina měla účesy z dlouhých vlasů. Ale stejně jako pro mnoho věcí, které mají několik variant, si můžete i následující tipy přizpůsobit kratším vlasům.

 

Dámský účes pro dlouhé vlasy "Out of the Water" (Mokrý vzhled)

Tento trend je výzva. Může vypadat naprosto tragicky, ale také skvěle (viz. přehlídky Versace a Thakoon) a důrazně doporučujeme si tento typ úpravy vlasů nejdříve vyzkoušet "nanečisto" než poprvé rovnou naostro.

Když to s množstvím gelu přeženete, od vzhledu 2 týdny nemyté vlasy vás nezachrání nic než si je znovu umýt. A to se při plážové párty, která začíná za hodinu, příliš nehodí, že ano :)

Většina vlasových stylistů doporučuje použít gel pouze na postranní partie a prsty jen tuto část projet a nechat být. Rozhodně nepoužívejte hřeben. Prsty postačí.

 

Versace

 

Karolina Zmarlak

 

Karolina Zmarlak

 

Josh Goot

Josh Goot

 

Josh Goot

 

Calvin Klein

 

Dámský účes 2015 pro dlouhé vlasy Big Buns

Na český ekvivalent se nás neptejte, protože jediné slovo, které nás napadá, je to, které napadá i vás a to sem přece nepatří :) Češe se většinou ke slavnostnějším příležitostem, není jednoduchý, ale výsledkem za trochu té námahy určitě stojí.

K dokonalosti ho přivedl Jeremy Scott ve své kolekci pro Moschino, kdy má modelka na hlavě vyčesanou doslova kouli (viz. čtvrtá fotografie).

 

Carolina Herrera

 

Dolce & Gabbana

 

Erin Fetherston

 

Moschino

 

Altuzarra

 

Dámský účes pro dlouhé vlasy Boho Waves (velké měkké vlny)

Bohémské, měkké, velké vlny jsou nikdy nestárnoucí klasika, pro kterou pokud máte stvořené vlasy, máte štěstí a závidíme vám je :) Na přehlídkách Chloé, Marchesy nebo Valentina jich bylo plné molo a modelkám to v nich extrémně sluší.

 

Edeline Lee

 

Narciso Rodriguez

 

IRO

 

IRO

 

Nicole Miller

 

Anna Sui

 

Dámský účes pro dlouhé vlasy Braids and Twists (zaplétané copy)

S dlouhými vlasy se dají provádět zázraky a zaplétané copy jsou jeden z nich - zaplétat totiž můžete na jakékoli partii hlavy, v mnoha směrch a hrát si s celkovým vzorem a pěšinkami, které tak vzniknou.

Skvěle vypadají copy vzadu sepnuté v drdůlek (viz. druhá fotografie) nebo cop spletený až pod rameny jako zakončení "messy" účesu.

 

Giorgio Armani

 

Bibhu Mohaparta

 

Michael Kors

 

Marissa Webb

 

Erdem

 

Peter Som

 

Suno

 

Jeremy Scott

 

 

Dámský účes pro dlouhé vlasy Long Ponytails (Culíky)

Kdo říká, že culík je nuda, pravděpodobně neví, kolik podob takový obyčejný culík může mít. Vysoko či nízko posazený, s pěšinkou uprostřed či po straně, vyžehlený či naopak vědomě rozcuchaný. Nám se líbí a nejvíce ten, kdy je gumička obmotaná vlasy.

 

Elie Saab

 

Gucci

 

Gucci

 

Jason Wu

 

Rag & Bone

 

Gucci

 

Guy Laroche

 

Elie Saab

 

 

 

Vlasové doplňky 2015

Módní doplňky (např. klobouk, šátek, šála, výrazný pásek) dokáží změnit a pozdvihnout celý outfit o level výš a s vlasovými doplňky je to stejné.

Od květin, přes zdobené čelenky až k výrazným spon(k)ám - vše, co koresponduje s outfitem a vaší osobností (a možná by se slušelo říci i příležitostí) je vítaná změna, kterou nejen dámská společnost ocení.

 

Dolce & Gabbana

 

Bottega Veneta

 

Fendi

 

Tibi

 

Tracy Reese

 

Reed Krakoff

 

Lanvin

Ohne Titel

 

Céline

 

Dolce & Gabbana

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál