autor:

Dámské účesy 2015: Krátké a polodlouhé vlasy jsou opět ve hře!

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Dámské účesy 2015: Krátké a polodlouhé vlasy jsou opět ve hře!

Ač se to může zdát jako nesmysl, krátké vlasy nabízí stejně a možná ještě více možností, jak je nastylovat než ty dlouhé. O praktičnosti ani nemluvě - i když každý kadeřník na to má jiný názor.

Některý vám řekne, že o krátké vlasy se musíte starat mnohem více a udržovat střih častěji (tím pádem mu za něj častěji platit :) a jiný vám sdělí, že pokud nechcete ráno před odchodem do školy/práce trávit desítky minut jen s vlasy, ostříhejte se na krátko.

Je tedy pravděpodobně na vás, kterou cestu zvolíte, ale my si dovolíme doplnit, že to jsou pořád jen vlasy a nejde o život :)

 

Nili Lotan jaro/léto 2015

 

Mugler Resort 2015

 

Účesy z krátkých vlasů pro rok 2015

Pokud tápete nad dilematem, zda dlouhé či krátké, zvolte chytrý kompromis, jímž je mikádo. Zvlněné, s ofinou či bez, delší po ramena, odvážnější pouze v délce pod uši, delší vpředu než vzadu, střih do podkovy, s pěšinkou na straně či uprostřed... Variant je mnoho a na všechny po chvíli přijdete, taktéž na tu, která sedí nejlépe právě vám.

 

Fausto Puglisi podzim/zima 2015

 

Barbara Bui podzim/zima 2015

 

Damir Doma podzim/zima 2015

 

Lanvin podzim/zima 2015

 

Martin Grant podzim/zima 2015

 

Milly podzim/zima 2015

 

Adam Lippes podzim/zima 2015

 

Účesy z krátkých vlasů - chlapecký sestřih

Chlapecký sestřih zdůrazní váš obličej, zejména oči a rty (ahoj, výrazné rtěnky!), také odhalí štíhlou šíji a krk. A hlavně - dodá mladistvější vzhled. Faktu, že trend roku 2015 velí zkracovat, si všimly i celebrity a tak se krátkým střihem vlasů pyšní např. Emma Watson. Miley Cyrus, Jennifer Lawrence nebo Anne Hatheway.

Akris podzim/zima 2015

 

Sharon Wauchob podzim/zima 2015

 

A La Russe podzim/zima 2015

 

Balmain podzim/zima 2015

 

Krátké vlasy

Pokud máte ve svém kadeřníkovi důvěru, pak se ho zeptejte a on vám (doufejme) na rovinu řekne, zda se pro to váš obličej hodí. Obecně se říká, že krátké vlasy sluší spíše oválnému a srdcovitému tvaru obličeje a méně už kulatému a hranatému.

 

Piazza Sempione podzim/zima 2015

 

Ellery podzim/zima 2015

 

Neil Barrett podzim/zima 2015

 

Veronique Branquinho podzim/zima 2015

 

Vilshenko podzim/zima 2015

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál