autor:

Dámské účesy 2014 - výběr toho nejlepšího

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
1
Dámské účesy 2014 - výběr toho nejlepšího

Pokud jste zvědaví, jaké účesy a účesové trendy budou v roce 2014 moderní, můžete pod pokličku vlasovým stylistům nahlédnout právě teď. Nová sezóna vždy přichází s mnoha (staro)novými nápady a možnostmi, že je velmi snadné se v nich ztratit. 

 

Dámské účesy 2014 pro krátké vlasy

Jelikož na nich nejde plně projevit kreativita, hairstylisté je nemají v oblibě, což ale neznamená, že by krátké vlasy nebyly trendy. Jsou - a zejména prostříhané mikádo, které možná trochu připomíná chlapecký sestřih, ale zato dává vyniknout očím, lícním kostem či dlouhému krku jejich majitelky. Pro denní nošení ideální!

Martin Grant jaro/léto 2014

Martin Grant 2014

Rosie Assoulin podtim/zima 2014

Rosie Assoulin 14

 

Dámské účesy 2014 pro polodlouhé vlasy

Stejně jako i loňský rok budete za hvězdu s čímkoli zapleteným. Pokud se necítíte na rybí nebo francouzský cop, co takhle zaplést alespoň jeden pramínek například po straně? 

Whit podzim/zima 2014

popoo

10 Crosby Derek Lam podzim/zima 2014

mckskdvndf 

 

Měkké vlny

Krásně zvleněných vlasů s mírnými měkkými vlnami nedocílíte použitím natáček, ale kulmy. I když vám to bude ze začátku připadat nemožné vytvořit si na hlavě něco podobného jako mají modelky na fotografiích, opravdu to s trochou cviku a praxe jde.

J.Crew jaro/léto 2014

mcsnjvfjndvf

Escada jaro/léto 2014

k sjkvkslmmvd

 

Culíky a ohony

Culíky tu vždy pro dlouhé vlasy byly, jsou a budou jako nejjednodušší cesta k praktičnosti. Zkuste si ale pohrát s jejich umístěním - nosíte ho vždy uprostřed hlavy? Zkuste si ho uvázat velmi vysoko nebo naopak posazený velmi nízko. Využijte také různé vlasové doplňky.

Kaelen jaro/léto 2014

cnjkcdnjkdc

 

Dokonale uhlazené vlasy

Tento typ účesu se hodí pro polodlouhé až dlouhé vlasy a geluje se pouze vrchní část - zbytek se nechává volně rozpuštěný. 

Paule Ka S/S ’14 look book

paulncdjkncjkds

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist